Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb 0040 Oporów we Wrocławiu (roboty wodno-kanalizacyjne)

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00516703
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00516703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-26 06:56
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63f19304-0a24-4afc-b9a2-823eb52dc5b1
Identyfikator
8942316144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516703 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb 0040 Oporów we Wrocławiu (roboty wodno-kanalizacyjne)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931118643

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karmelkowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 52-437

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: warr@warr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/warr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb 0040 Oporów we Wrocławiu (roboty wodno-kanalizacyjne)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63f19304-0a24-4afc-b9a2-823eb52dc5b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479676

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia są roboty instalacyjne kanalizacji deszczowej i instalacji wody związane z modernizacją i przebudową istniejącej nawierzchni utwardzonej pod funkcje hali magazynowej i placu manewrowego dla inwestycji zlokalizowanej: identyfikator geodezyjny działki: 026401_1.0040.ar_11.2/34, obręb oporów miejscowość Wrocław, gmina Wrocław, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny pozostałych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższą okolicznością, na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Oferta przetargowa firmy PBR SP. Z O.O. nie została sporządzona i przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania oraz przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego w SWZ.
W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) odrzuca ofertę firmy PBR SP. Z O.O.
Ponadto ceny pozostałych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższą okolicznością, na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane