Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Kikoły, Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo, Wójtostwo
Gmina Pomiechówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00293573
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00293573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 08:11
- Lokalizacja
- Pomiechówek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-841a1e87-7ed6-4643-a775-9934b2dfd804
- Identyfikator
- 5250000127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00293573 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Kikoły, Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo, Wójtostwo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pomiechówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000617166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 1a
1.5.2.) Miejscowość: Pomiechówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-180
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pomiechowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomiechowek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pomiechowek.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Kikoły, Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo, Wójtostwo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-841a1e87-7ed6-4643-a775-9934b2dfd804
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035153/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK62 w m. Kikoły, Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo, Wójtostwo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250051
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.21.2026.ML
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 810000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi krajowej nr 62 na odcinku obejmującym miejscowości Kikoły, Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo oraz Wójtostwo, wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu organu administracji architektoniczno-budowlanej.
2) W przypadku braku możliwości zaprojektowania drogi dla pieszych i rowerów w granicach istniejącego pasa drogowego, należy opracować geodezyjną mapę podziałową w 6 egzemplarzach oraz uzyskać jej zatwierdzenie. Liczba działek przeznaczonych do podziału zostanie określona na podstawie opracowanej koncepcji projektowej. Następnie dokumentację należy przekazać Zamawiającemu, który przekaże ją do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), zgodnie z zawartym porozumieniem. Uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) pozostaje po stronie GDDKiA.
3) Przedsięwzięcie obejmuje budowę drogi dla pieszych i rowerów od km 199+542 do km 205+888 wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, w tym: przejścia dla pieszych w rejonie zatok autobusowych oraz skrzyżowań z drogami gminnymi, wyposażone w punktowe doświetlenie oraz sygnalizację ostrzegawczą; przebudowę lub wydłużenie przepustów w dwóch zidentyfikowanych lokalizacjach o trudnych warunkach terenowych (skarpy); budowę zatok autobusowych wraz z wiatami (9 szt.) oraz wykonanie przejść dla pieszych z doświetleniem (6 szt.).
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
5) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 479700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowo Konsultingowe VIAE Kazimierz Krzemiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962606761
7.3.3) Ulica: Rembielińska 4 m. 179
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-343
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 185 dni
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |