Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb0040Oporów weWrocławiu(roboty ziemne korytowanie, podbudowa, fundamenty)
Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00516707
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00516707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 07:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a939312-5da6-4e15-b0da-5d06f6891897
- Identyfikator
- 8942316144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516707 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb0040Oporów weWrocławiu(roboty ziemne korytowanie, podbudowa, fundamenty)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931118643
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karmelkowa 29
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 52-437
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: warr@warr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/warr1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na przygotowaniu terenu pod budowę hali magazynowej na terenie WARR S.A. działka nr ew. 2/34, obręb0040Oporów weWrocławiu(roboty ziemne korytowanie, podbudowa, fundamenty)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a939312-5da6-4e15-b0da-5d06f6891897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479752
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A) ukształtowanie nowych skarp o odpowiednim nachyleniu na podstawie projektu budowlanego i przedmiarów przekazanych przez Zamawiającego,
B) wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem terenu pod stopy fundamentowe, utylizacją gruntu na terenie zamawiającego do 1 km oraz wykonanie podbudowy mineralnej z kruszywa pod docelową nawierzchnię utwardzona. Zakres robót obejmuje również rozbiórkę nieczynnych instalacji podziemnych kanalizacji sanitarnej DN150 i instalacji wody Wa80. Zakres dla posadowienia hali magazynowej obejmuje wykonanie robót fundamentowych (betonowych i zbrojeniowych, izolacyjnych), Teren zostanie przekazany Wykonawcy w stanie wykorytowanym,
C) zatrudnienie kierownika budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń na potrzeby prac bieżącego postępowania oraz prac wykonania kostki brukowej oraz prac związanych z robotami wodno-kanalizacyjnymi),
D) wykonanie ogrodzenia terenu budowy i pozostawienia na cały czas budowy tj od rozpoczęcia wykonywania prac związanych z robotami wodno-kanalizacyjnymi do powstania hali magazynowej,
E) roboty wykończeniowe, w tym uporządkowanie terenu w rejonie prowadzonych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny pozostałych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższą okolicznością, na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 860756,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4059000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Oferta przetargowa firmy GREGORIEN SP. Z O.O. nie została sporządzona zgodnie z warunkami zamówienia.W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 11września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) odrzuca ofertę firmy GREGORIEN SP. Z O.O.
Ponadto ceny pozostałych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Jednocześnie informujemy, że w związku z powyższą okolicznością, na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.2019 ze zm.) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |