Wymiana instalacji c.o. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

POWIAT TOMASZOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00293656
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00293656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-17 08:40
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9225c05f-4647-4bf3-be26-b3a07534d563
Identyfikator
7732321115
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaIzolacja cieplnaRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

SERGIUSZ RELISZKADłutów, PL · lot 0
462 730,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00293656 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji c.o. w II Liceum Ogólnokształcącym
im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9225c05f-4647-4bf3-be26-b3a07534d563

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana instalacji c.o. w II Liceum Ogólnokształcącym
im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9225c05f-4647-4bf3-be26-b3a07534d563

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108027/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana instalacji c.o. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233564

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje wykonanie całokształtu robót w celu kompleksowej wymiany instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) oraz przyłączenia instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) i cyrkulacji do nowej instalacji z nowego węzła wprowadzonej do pomiesz-czenia starego węzła cieplnego, w budynku dydaktycznym II Liceum Ogólnokształcącego im. Ste-fana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Jałowcowej 10, (dalej także: II LO; dz. nr ewid. 290/2, obr. 13, miasto Tomaszów Maz.)
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) demontaż pozostałości węzła cieplnego, w tym izolacji, rurarzu, armatury oraz wymien-ników JAD,
b) demontaż istniejącej instalacji c.o. z wyłączeniem prowadzonej podtynkowo, niekolidu-jącej z instalacją projektowaną,
c) montaż nowej instalacji grzewczej c.o., w tym rurarzu, grzejników płytowych niskopo-jemnościowych i armatury regulacyjno-odcinającej,
d) przyłączenie projektowanej instalacji c.o. do przewodów instalacji n/p wprowadzonej do podpiwniczenia budynku szkoły do pomieszczenia starego węzła cieplnego w/p i zasi-lanej z nowego węzła cieplnego zlokalizowanego w budynku sali/hali gimnastycz-nej/sportowej,
e) przyłączenie instalacji c.w.u. i cyrkulacji eksploatowanej obecnie w budynku do instalacji c.w.u. i cyrkulacji wprowadzonej do pomieszczenia starego węzła cieplnego i zasilanej z nowego węzła cieplnego zlokalizowanego w budynku sali/hali gimnastycz-nej/sportowej,
f) wszelkie roboty budowlane odtworzeniowe związane z projektowanymi robotami insta-lacyjnymi, w tym w szczególności:
- zamurowanie otworów po zdemontowanych pionach i gałązkach grzejnikowych, które nie będą wykorzystane dla potrzeb prowadzenia nowej instalacji,
- roboty tynkarskie (uzupełnienie tynków po przekuciach, uszkodzeniach ścian i stropów powstałych w trakcie robót),
- roboty malarskie (w tym dobór kolorystyki zgodnie z istniejącą) wykonywane po od-tworzeniu i uzupełnieniu tynków,
- roboty związane ze skuciem uszkodzonych płytek ściennych i ułożeniem nowych,
- roboty związane z odtworzeniem miejscowym wykładzin po zdemontowanych pio-nach grzewczych,
g) wywiezienie i utylizację wszelkich powstałych odpadów.
3. Szczegółowy przedmiot i zakres zamówienia określają:
1) dokumentacja techniczna opracowana dla inwestycji:
a) projekt architektoniczno-budowlany,
b) projekt techniczny (wykonawczy),
c) inwentaryzacja instalacyjna,
d) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR),
e) przedmiar robót,
2) Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz załącznikami, w tym projektem umowy, oraz ewentualnymi odpowiedziami, wyjaśnieniami i modyfikacjami (dalej także: SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 462730,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462730,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 462730,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Hydrauliczne Sergiusz Reliszka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311996761

7.3.3) Ulica: Osiedlowa 12

7.3.4) Miejscowość: Dłutów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-081

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 462730,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 65 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane