Modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Obrzycko

GMINA OBRZYCKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294029
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-17 10:15
Lokalizacja
Obrzycko, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fd5efe1-c16a-4277-a0c5-1871303a2601
Identyfikator
7871997678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty drogoweRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE BIL SPÓŁKA CYWILNASzamotuły, PL · lot 0
233 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294029 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Obrzycko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBRZYCKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258307

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Obrzycko

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-520

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@obrzycko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.obrzycko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fd5efe1-c16a-4277-a0c5-1871303a2601

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Obrzycko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fd5efe1-c16a-4277-a0c5-1871303a2601

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052515/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja 4 przepompowni w miejscowościach: Gaj Mały obok nr 12, Gaj Mały obok nr 50, Gaj Mały za blokami, Pęckowo obok nr 24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218528

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania prowadzonego pn.
„Modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Obrzycko”.
2. W skład inwestycji wchodzi modernizacja przepompowni ścieków na terenie gminy Obrzycko (szt. 3):
a. przepompownia ścieków PS-2 na dz. nr 159/19 Gaj Mały,
b. przepompownia ścieków PS-3 na dz. nr 282 Gaj Mały,
c. przepompownia ścieków PS-3 na dz. nr 241/5 Pęckowo.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232460-4 - Roboty sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45233140-2 - Roboty drogowe

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233780 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233780 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowo Transportwe Edward Bil Krzysztof Bil

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872083905

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Szamotuły

7.3.5) Kod pocztowy: 64-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233780 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane