Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko

GMINA OBRZYCKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294082
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-17 10:26
Lokalizacja
Obrzycko, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff25921a-c29d-4e7c-9140-035e91c0f46c
Identyfikator
7871997678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ITRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
16 107,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294082 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBRZYCKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258307

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Obrzycko

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-520

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 612913065

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@obrzycko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.obrzycko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff25921a-c29d-4e7c-9140-035e91c0f46c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff25921a-c29d-4e7c-9140-035e91c0f46c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052515/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakupy sprzętu i urządzeń informatycznych w ramach realizacja projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Obrzycko” w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytetu II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa - konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00248036

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Opracowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI),
2) Audyt Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, audyt zgodności KRI/uoKSC
3) Szkolenia z cyberbezpieczeństwa (dla pracowników i kadry kierowniczej).
4.2. Szczegółowy zakres zamówienia wskazany został w załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku Nr 1 SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16107,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60270 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16107,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITRUST Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010712208

7.3.3) Ulica: Poznańska

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-689

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16107,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi