Dostawa subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na oprogramowanie Figma lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz z realizacją opcji

CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00516743
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00516743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 07:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3ac5b43-dc5e-4ac9-8bc7-e1536f5cf96f
Identyfikator
7252036863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00516743 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na oprogramowanie Figma lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz z realizacją opcji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100999489

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 132-136

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@coi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.coi.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3ac5b43-dc5e-4ac9-8bc7-e1536f5cf96f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Informatyzacja i Teleinformatyka

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na oprogramowanie Figma lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz z realizacją opcji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3ac5b43-dc5e-4ac9-8bc7-e1536f5cf96f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225888/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na oprogramowania Figma lub oprogramowania równoważnego wraz z opcją.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468001

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: COI-ZAK.262.43.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na oprogramowanie Figma lub dostawa oprogramowania równoważnego wraz z realizacją opcji. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający określa zakres podstawowy oraz zakres opcjonalny (dodatkowy), którego wykorzystanie nie jest obowiązkiem Zamawiającego i jest zależne od jego aktualnych potrzeb. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 06.09.2024 r. o godz. 12:00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 w zw. z art. 266 ustawy Pzp w dniu 06.09.2024 r. o godz. 12.08 na platformie eZamówienia, zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. w ramach zamówienia podstawowego, kwotę 270 723,00 PLN brutto oraz zamówienia w ramach opcji, kwotę 208 116,00 PLN brutto. Do terminu składania ofert zostały złożone trzy oferty, przez:
- Wykonawcę Restor P.Anton, A.Czapski, T.Rostropowicz spółka jawna z siedzibą przy ul. Dworkowej 2/107A w Warszawie (kod poczt. 00-784) za cenę brutto: 1 015 488,00 zł (w tym zamówienie podstawowe: 599 256,00 zł, zamówienie w ramach opcji: 416 232,00 zł),
- Wykonawcę SoftPoint sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zygmunta Słomińskiego 1 w Warszawie (kod poczt. 00-204) za cenę brutto: 1 072 756,80 zł (w tym zamówienie podstawowe: 634 827,60 zł, zamówienie w ramach opcji: 437 929,20 zł),
- Compro Jolanta Olszewska z siedzibą przy ul. Kotarbińskiego 19 w Mysłowicach (kod poczt. 41-400) za cenę brutto: 1 065 672,00 zł (w tym zamówienie podstawowe: 658 296,00 zł, zamówienie w ramach opcji: 407 376,00 zł),
przewyższające kwotę, jaką Zamawiający, zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ nie dysponuje środkami na zwiększenie tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1015488,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1072756,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy