Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach: Technik awionikTechnik, mechanik lotniczy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294229
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294229/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-17 10:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9adde70a-2027-4fed-9c1c-f28cb69785fe
Identyfikator
7010211452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Mariusz KoziołWarszawa, PL · lot 0
2700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294229 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach: Technik awionikTechnik, mechanik lotniczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach: Technik awionikTechnik, mechanik lotniczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9adde70a-2027-4fed-9c1c-f28cb69785fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294229

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Opracowanie koncepcji i odbiór e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych nr. FERS.01.04-IP.05-0001/24-03

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268754

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Z uwagi na fakt, iż mamy do czynienia z brakiem zainteresowania na rynku pracy osób spełniających wymagania
Zamawiającego, Zamawiający poszukiwał na rynku ekspertów mogących spełnić warunki udziału w
postępowaniu. Zamawiający skontaktował się bezpośrednio z osobą, która mogłaby być potencjalnym
wykonawcą i posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2611.51.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka
obcego zawodowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Kozioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa 508/WZP/2026 - Mariusz Kozioł - 2 700,00 - Technik awionik
Umowa 509/WZP/2026 - Mariusz Kozioł - 2 700,00 - Technik mechanik lotniczy
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi