Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie w budynku biurowym przy ul. Irysowej 19 w Warszawie (siedziba ZGN Mokotów)
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294271
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a058858-5ecc-4ff7-ac1b-f12c472405d1
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294271 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie w budynku biurowym przy ul. Irysowej 19 w Warszawie (siedziba ZGN Mokotów)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie w budynku biurowym przy ul. Irysowej 19 w Warszawie (siedziba ZGN Mokotów)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a058858-5ecc-4ff7-ac1b-f12c472405d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061276/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont budynku przy ul. Irysowej 19 obejmujący wymianę instalacji co, wod -kan, elektrycznej, montaż klimatyzacji, prace budowlane poinstalacyjne i aranżacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181094
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku biurowym przy ul. Irysowej 19 w Warszawie (siedziba ZGN Mokotów) polegających na:
1. wykonaniu nowej aranżacji sekretariatu zgodnie z dokumentacją projektową oraz remoncie pozostałych pomieszczeń biurowych,
2. wydzieleniu oraz kompleksowym wykonaniu nowej łazienki damskiej na parterze budynku,
3. dociepleniu ścian szczytowych budynku,
4. wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej w zakresie określonym w przedmiarze,
5. wymianie instalacji centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową oraz wykonaniu regulacji węzła cieplnego zgodnie z projektem regulacji stanowiącym odrębną dokumentację dostarczoną przez Zamawiającego w terminie nie późniejszym niż na 1 miesiąc przed upływem umownego terminu zakończenia robót, to jest do dnia 31 października 2026 r.
6. wykonanie instalacji odgromowej i uziemiającej budynku zgodnie z dokumentacją projektową,
7. remoncie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją projektową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
- przedmiarach robót,
- kosztorysach ślepych,
- dokumentacjach projektowych,
- specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
UWAGA! Wykonawca uwzględni w cenie oferty wszystkie koszty pośrednie i bezpośrednie w tym koszty m.in. zaplecza i organizacji budowy. Roboty towarzyszące wynikające z technologii robót opisane zostały w STWiORB i Wykonawca powinien zawrzeć je w cenie oferty.
Przed przystąpieniem do prac remontowych należy zabezpieczyć ciągi piesze, wejścia do budynku oraz zieleń przed możliwością zabrudzenia lub uszkodzenia.
Inne określone w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2132113,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2734708,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2132113,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HYDROINSTALBUD sp. z o.o., ul. Szczotkarska 48, 01-382 Warszawa
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa Andrzej Szymański ul. Sienkiewicza 137a, 05-082 Stare Babice
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223331423
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2132113,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |