Techniczny Ogród – Rewitalizacja centrum Gorzyce etap IV – uporządkowanie i zagospodarowanie zdegenerowanej przestrzeni publicznej w centrum Osiedla Gorzyce.
GMINA GORZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294273
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:04
- Lokalizacja
- Gorzyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cd31b4a-be57-4eb6-a589-1babacd0bc9b
- Identyfikator
- 8672077154
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294273 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Techniczny Ogród – Rewitalizacja centrum Gorzyce etap IV – uporządkowanie i zagospodarowanie zdegenerowanej przestrzeni publicznej w centrum Osiedla Gorzyce.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GORZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409169
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sandomierska 75
1.5.2.) Miejscowość: Gorzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-432
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 836 20 75 wew. 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.bartoszek@gminagorzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagorzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gorzyce.ezamawiajacy.pl/pn/GORZYCE/demand/285588/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Techniczny Ogród – Rewitalizacja centrum Gorzyce etap IV – uporządkowanie i zagospodarowanie zdegenerowanej przestrzeni publicznej w centrum Osiedla Gorzyce.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cd31b4a-be57-4eb6-a589-1babacd0bc9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219933/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-I.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1079825,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Techniczny Ogród – Rewitalizacja centrum Gorzyce etap IV – uporządkowanie i zagospodarowanie zdegenerowanej przestrzeni publicznej w centrum Osiedla Gorzyce.
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rewitalizacja osiedla Gorzyce – etap IV”.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu przestrzeni publicznej o funkcji rekreacyjnej wraz z przebudową infrastruktury technicznej, w tym sieci wodociągowej oraz rozbudową oświetlenia parkowego. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Gorzyce (gmina Gorzyce, powiat tarnobrzeski) na działkach ewidencyjnych nr: 2568; 2569/24; 2064/5; 2065/6; 2575/3; 2032/13; 2032/5; 2576/2; 2032/4; 2564/2; 2562.
3. Inwestycja obejmuje zagospodarowanie terenu o charakterze rekreacyjnym (kategoria obiektu V – obiekty sportu i rekreacji), przeznaczonego do wypoczynku i aktywności mieszkańców.
4. Podstawowe parametry zagospodarowania terenu:
1) powierzchnia terenu objętego inwestycją: ok. 8648,38 m²
2) powierzchnia utwardzeń: ok. 1240,23 m²
3) powierzchnia terenów zielonych: ok. 7408,15 m²
4) W ramach zagospodarowania terenu przewiduje się w szczególności:
5) wykonanie ciągów pieszych i nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej, płyt betonowych oraz betonu,
6) montaż elementów małej architektury, w tym m.in.: ławek, leżaków parkowych, stołów piknikowych, koszy na odpady, koszy na psie odchody oraz stojaków rowerowych,
7) zagospodarowanie terenów zielonych (nasadzenia wg odrębnego opracowania).
5. Zakres planowanych robót budowlanych obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze i ziemne,
2) wykonanie podbudów i nawierzchni utwardzonych,
3) przebudowę sieci wodociągowej,
4) rozbudowę oświetlenia parkowego, w tym montaż opraw oświetleniowych oraz ułożenie linii kablowych,
5) montaż elementów małej architektury,
6) roboty odtworzeniowe i porządkowe.
6. Szczegółowy zakres robót oraz sposób ich wykonania określają dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1097273 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1539748 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1097273 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU Czerwiński Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672253906
7.3.4) Miejscowość: Gorzyce
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1097273 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |