Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach (...)
Ośrodek Rozwoju Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294278
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26751c2e-9389-44fa-a9ca-1ecd14ba8c95
- Identyfikator
- 7010211452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
Edukacjia i kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert FleischerOlsztyn, PL · lot 0
2700 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294278 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka obcego zawodowego w zawodach (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26751c2e-9389-44fa-a9ca-1ecd14ba8c95
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projektu:Opracowanie koncepcji i odbiór e-materiałów edukacyjnych ukierunkowanych na wspieranie kształcenia kompetencji zawodowych nr. FERS.01.04-IP.05-0001/24-032.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268716
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki jest optymalnym rozwiązaniem, które zapewni możliwości wyboru wykonawcy i
udzielenia zamówienia, a tym samym w kompletnym zespole rozpoczęcie realizację zadania zgodnie z
harmonogramem realizacji projektu
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.2611.50.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
opracowanie raportów z kolejnych etapów weryfikacji i odbiorze e-materiałów do nauki języka
obcego zawodowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451283713
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa 499/WZP/2026 - Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer - Monter jachtów i łodzi 2 700,00Umowa 500/WZP/2026 - Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer - Technik przemysłu jachtowego - 2 700,00
Umowa 501/WZP/2026 - Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer - Monter kadłubów jednostek pływających 2 700,00
Umowa 506/WZP/2026 - Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer - Technik budowy jednostek pływających - 2 700,00
Umowa 502/WZP/2026 - Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer - Technik elektroautomatyk okrętowy - 2 700,00
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |