Place zabaw w miejscowości Wielki Głęboczek i Mały Głęboczek

GMINA BRZOZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294305
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294305/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-17 11:14
Lokalizacja
Brzozie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92ced72a-98ce-4b94-bb77-f2f533c866cf
Identyfikator
8741684639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

MARZANNA BYBERŻuromin, PL · lot 0
41 858 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294305 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Place zabaw w miejscowości Wielki Głęboczek i Mały Głęboczek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: BRZOZIE 50

1.5.2.) Miejscowość: Brzozie

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-313

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564912910

1.5.8.) Numer faksu: 564912911

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.brzozie@brzozie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92ced72a-98ce-4b94-bb77-f2f533c866cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Place zabaw w miejscowości Wielki Głęboczek i Mały Głęboczek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92ced72a-98ce-4b94-bb77-f2f533c866cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294305

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021663/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Place zabaw w miejscowości Wielki Głęboczek i Mały Głęboczek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223802

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113821,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Doposażenie placu zabaw w Wielkim Głęboczku
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zestawu zabawowego i huśtawki do miejscowości Wielki Głęboczek.
Główne elementy zestawu zabawowego:
- wieża główna zadaszona – min. 1 szt.
- podesty – min. 5 szt.
- zjeżdżalnia, ślizg prosty podwójny LDPE – min. 1 szt.
- zjeżdżalnia, ślizg kręcony LDPE – min. 1 szt.
- drabinka metalowa – min. 1 szt.
- wejście schodkowe, balustrady z płyty HDPE – min. 1 szt.
- gra kółko i krzyżyk – min. 1 szt.
- liczydło – 1 szt.
- przejście tuba z bulajem wykonane z trwałego tworzywa – min. 1 szt.
- kolorowe płyty HDPE z ozdobnymi grafikami – min. 4 szt.
- kolorowe płyty HDPE z ozdobnymi grafikami z bulajem – min. 4 szt.
- daszki z płyty HDPE – min. 2 szt.
- wbudowane siedziska pod podestem – 2 szt.
- rura strażacka/ślizg – 1 szt.
- tematyka oraz kolorystka do uzgodnienia
Wymiary zestawu zabawowego:
- wysokość – 3,50 m
- długość – 6,50 m
- szerokość – 4,10 m
- maksymalna bezpieczna strefa użytkowania – 7,1 m x 10,4 m
- wysokość swobodnego upadku – 1,8 m

Słupy nośne i elementy konstrukcyjne zestawu zabawowego powinny być ocynkowane oraz malowane proszkowo. Podesty i schodki wejściowe wykonane z materiałów posiadających właściwości antypoślizgowe. Wszystkie elementy stalowe powinny być zabezpieczone poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe. Daszki, barierki, zabudowy boczne chroniące przed upadkiem oraz elementy dekoracyjne wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Śruby oraz inne elementy łączne powinny być wykonane ze stali nierdzewnej, a spawy i łączenia elementów metalowych gładkie i odpowiednio wyprofilowane, zaślepione plastikowymi zabezpieczeniami. Zgodność urządzenia z normą PN-EN 1176-7:2020-09 powinna być potwierdzona Certyfikatem lub Deklaracją Zgodności.

Huśtawka pojedyncza z bocianim gniazdem – 1 szt.
Wymiary huśtawki:
- długość – ok. 2,4 m
- wysokość – ok. 2,3 m
- szerokość – ok. 4,7 m
- maksymalna bezpieczna strefa użytkowania – 2,4 m x 4,7 m
- maksymalna wysokość upadku – 1,3 m

Słupy nośne i elementy konstrukcyjne ze stali ocynkowane oraz malowane proszkowo. Wszystkie elementy stalowe powinny być zabezpieczone poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe. Huśtawka posadowiona w gruncie w fundamencie betonowym poprzez bezpośrednie umieszczenie w gruncie stalowych, ocynkowanych słupków nośnych lub inny wskazany przez producenta. Elementy huśtawki wykonane z płyty HDPE. Śruby oraz inne elementy łączne powinny być wykonane ze stali nierdzewnej, a spawy i łączenia elementów metalowych gładkie i odpowiednio wyprofilowane. Łańcuchy techniczne kalibrowane ocynkowane. Siedzisko bocianiego gniazda z grubych lin zbrojonych w konstrukcji siatkowej. W strefie bezpieczeństwa urządzenia nie mogą znaleźć się inne urządzenia. Montaż urządzenia zabawowego tematycznego na placu zabaw dla dzieci zgodnie z dokumentacją techniczną wskazaną przez producenta. Zgodność urządzenia z normą PN-EN 1176-7:2020-09 powinna być potwierdzona Certyfikatem lub Deklaracją Zgodności.

Zamawiający dopuszcza różnice w wymiarach urządzenia w granicach (+, -) 20 % w stosunku do wymiarów określonych w opisie przedmiotu zamówienia, pod warunkiem zachowania funkcjonalności, certyfikatów zgodności z normą PN-EN 1176 oraz nienaruszenia strefy bezpiecznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 56910,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Zagospodarowanie terenu w Małym Głęboczku
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zestawu zabawowego do miejscowości Mały Głęboczek.
Główne elementy zestawu zabawowego:
- wieża główna zadaszona – min. 2 szt.
- podesty – min. 5 szt.
- zjeżdżalnia, ślizg kręcony LDPE – min. 1 szt.
- zjeżdżalnia, ślizg prosty podwójny LDPE – min. 1 szt.
- zjeżdżalnia, ślizg prosty LDPE – 2 szt.
- wejście schodkowe, balustrady z metalu – min. 1 szt.
- gra w kółko i krzyżyk – min. 1 szt.
- rura strażacka/ślizg – min. 1 szt.
- kolorowe płyty HDPE z ozdobnymi grafikami – min. 7 szt.
- daszki z płyty HDPE – min. 3 szt.
- elementy ozdobne z płyty HDPE (ośmiornica min. 2 szt., konik morski min. 1 szt., ryby min. 2 szt., palmy min. 2 szt. – tematyka ocean),
- kolory: żółty, niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy
Wymiary zestawu zabawowego:
- wysokość – 3,50 m
- długość – 7,70 m
- szerokość – 6,00 m
- maksymalna bezpieczna strefa użytkowania – 8,4 x 10,8 m
- wysokość swobodnego upadku – 1,5 m

Słupy nośne i elementy konstrukcyjne zestawu zabawowego powinny być ocynkowane oraz malowane proszkowo. Podesty i schodki wejściowe wykonane z materiałów posiadających właściwości antypoślizgowe. Wszystkie elementy stalowe powinny być zabezpieczone poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe. Daszki, barierki, zabudowy boczne chroniące przed upadkiem oraz elementy dekoracyjne wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Śruby oraz inne elementy łączne powinny być wykonane ze stali nierdzewnej, a spawy i łączenia elementów metalowych gładkie i odpowiednio wyprofilowane, zaślepione plastikowymi zabezpieczeniami. Zgodność urządzenia z normą PN-EN 1176-7:2020-09 powinna być potwierdzona Certyfikatem lub Deklaracją Zgodności.

Zamawiający dopuszcza różnice w wymiarach urządzeń (zestawu zabawowego) w granicach (+, -) 20 % w stosunku do wymiarów określonych w opisie przedmiotu zamówienia, pod warunkiem zachowania funkcjonalności, certyfikatów zgodności z normą PN-EN 1176 oraz nienaruszenia strefy bezpiecznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 56910,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41585,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58671,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41585,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. GOLD-SPRING Marzanna Byber

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 130334269

7.3.3) Ulica: Lipowa 9

7.3.4) Miejscowość: Żuromin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41858,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy