Dostawa artykułów piśmienno-biurowych dla Urzędu Miejskiego Wrocławia
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294306
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294306/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:14
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee01fc67-2eb0-4974-a289-db86672f13ac
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294306 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów piśmienno-biurowych dla Urzędu Miejskiego Wrocławia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów piśmienno-biurowych dla Urzędu Miejskiego Wrocławia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee01fc67-2eb0-4974-a289-db86672f13ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294306
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044450/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa artykułów piśmienno-biurowych dla UMW (umowa na 2 lata)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130929
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/7/2026/WOU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 tablice korkowe
1.2 papier pakowy szary, ozdobny, fotograficzny
1.3 segregatory, stojaki na czasopisma, przekładki do segregatorów, etykiety i wąsy do segregatorów, tekturowe tuby, brystol, kartony kreślarskie i archiwizacyjne, fascykuły
1.4 kalka kreślarska, ołówkowa
1.5 koperty
1.6 tablice suchościeralno-magnetyczne ceramiczne, tablice Flipchart, tablice-planery suchościeralno-magnetyczne, markery, płyn i gąbka do tablic sucho ścieralnych
1.7 samoprzylepne : litery, cyfry, etykiety, folia, papier, taśma i godło
1.8 wyroby piśmiennicze /kostki papierowe, notesy, bloki biurowe, kołobruliony, bruliony, zeszyty, skoroszyty, teczki tekturowe i do podpisu, wizytowniki + wkłady, skorowidze, bloki do flipcharta, bloki rysunkowe i techniczne, książka kancelaryjna, papier kancelaryjny i milimetrowy, wzmacniające kółeczka samoprzylepne, rolka termiczna do kas fiskalnych, taśma papierowa do maszyn liczących, teczki na akta osobowe, kartoteka na teczki zawieszane, teczki zawieszane, zakładki indeksujące/
1.9 kleje /roślinny, w sztyfcie, w taśmie, w płynie, masa mocująca, rzepy
1.10 kaseta z samoprzylepną papierową taśmą do drukarki etykiet Leitz,
1.11 płyty DVD, płyty BD-R,
1.12 taśmy samoprzylepne/malarsko-montażowa, dwustronna, klejąca, gęsia skórka, pakowa, dyspenser do oklejania, podajnik taśmy, folia stretch i bąbelkowa/
1.13 artykuły biurowe z tworzyw sztucznych /pudełka i etui na CD, teczki i skorosztyty plastikowe, ofertówki, obwoluta kamuflażowa, roller kamuflażowy, szuflady na dokumenty, moduły na biurko, kartoteka + przekładki, podstawka na dokumenty , stojak na ulotki, identyfikatory i klipsy do identyfikatorów, tablice samoprzylepne, podkład na biurko, piórnik na biurko, pojemnik na długopisy, podpórka do książek, torby na dokumenty, kieszenie do płyt CD i na wizytówki, spinacz archwizacyjny, torebki strunowe, tuby, mata pod krzesło, system harmonijkowy, antyramy/
1.14 drobne artykuły metalowe /noże do papieru + ostrza wymienne, nożyczki, pinezki, spinacze, pojemniki na spinacze, magnesy, paski magnetyczne, szpilki, klipsy do papieru, datowniki, numerator, igły, kasetka metalowa/
1.15 kalkulatory, rolki barwiące do kalkulatorów, dziurkacze + wymienne bolce i podkładki, zszywacze i rozszywacze, zszywki do papieru i kartonu
1.16 długopisy + wkłady, markery, zakreślacze, mazaki, cienkopisy, ołówki + wkłady, kredki, kreda, korektory, maczałki, temperówki, gumki, tasiemka bawełniana, nici, szpagat konopny, bibuła, plastelina,
1.17 produkty kreślarskie/atrament i naboje do piór, tusze do pieczęci, poduszki z tuszem do stempli, linijki, skalówki, ekierki, lupy/
1.18 części, akcesoria i wyroby do komputerów /myszy, płyty CD, podkładki pod mysz i nadgarstek, szuflady podwieszane na klawiaturę, podstawki pod monitor i laptopa, płyny i pianki antystatyczne, chusteczki antystatyczne, pendrivy, wskaźniki laserowe, płyn do kopertownicy/.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33283,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40008,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33283,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Partner Papes Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912050290
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1143900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |