Przeprowadzenie szkoleń praktycznych ze studentami zagranicznymi studiów stacjonarnych I st. kierunku NiUO w przedmiocie Planowanie i kierowanie operacjami straży przybrzeżnej
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294349
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:23
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e7ad5bf-0786-4e45-90bb-f78ff92a4503
- Identyfikator
- 5860104693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294349 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń praktycznych ze studentami zagranicznymi studiów stacjonarnych I st. kierunku NiUO w przedmiocie Planowanie i kierowanie operacjami straży przybrzeżnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkoleń praktycznych ze studentami zagranicznymi studiów stacjonarnych I st. kierunku NiUO w przedmiocie Planowanie i kierowanie operacjami straży przybrzeżnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e7ad5bf-0786-4e45-90bb-f78ff92a4503
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088499/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Przeprowadzenie praktycznych zajęć szkoleniowych na studiach stacjonarnych I stopnia w ramach przedmiotu „Praktyka oficerska” dla studentów zagranicznych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212559
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 120000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przeprowadzenie szkoleń praktycznych ze studentami zagranicznymi studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Nawigacja i Uzbrojenie Okrętowe w przedmiocie „Planowanie i kierowanie operacjami straży przybrzeżnej – szkolenie zaawansowane.”
Szkolenie zaawansowane będzie zorganizowane w terminie 15 – 26.06.2026 r. i musi zawierać zagadnienia:
- analiza ryzyka,
- stawianie zadania grupie kontrolnej,
- kierowanie działaniami grupy kontrolnej – reagowanie na zmianę sytuacji taktycznej
- uwarunkowania międzykulturowe i religijne podczas działań straży przybrzeżnej
- taktyka przeszukania statku oraz podjęcia interwencji,
- pomoc przedmedyczna w warunkach bojowych,
- taktyka przeszukiwania i przemieszczania się po statku
- trening sytuacyjny w poszczególnych częściach statku
- inspekcja statku całością grupy kontrolnej w warunkach bez i w zagrożeniu
Jednostka dydaktyczna trwa 45 min., a dzień szkoleniowy rozpoczyna się od godz. 09:00.
Szkolenie obejmuje 7 jednostek dydaktycznych zajęć teoretycznych i 54 jednostki dydaktyczne zajęć praktycznych.
Zajęcia praktyczne powinny być przeprowadzane w oparciu o realistyczne epizody. Szkolenie medyczne powinno być przeprowadzone z zastosowaniem materiałów symulujących rzeczywiste urazy i obrażenia (sztuczna krew, silikonowe imitacje ran)
4.5.3.) Główny kod CPV: 80330000-6 - Usługi edukacji w zakresie bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALPHAONE Sławomir Pacześny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831634875
7.3.4) Miejscowość: Kłodzko
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-15 do 2026-06-26| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |