Dostawy sukcesywne napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294364
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:26
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07e5266b-eea4-4520-a241-d82416a33ddd
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wody mineralneNapoje bezalkoholoweSoki owocowe i warzywne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294364 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy sukcesywne napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510884205
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oczapowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-719
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zbigniew.szlachtowicz@uwm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uwm.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy sukcesywne napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07e5266b-eea4-4520-a241-d82416a33ddd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117200/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Dostawa napojów gazowanych i niegazowanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244849
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 202/2026/TP-I/DZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy sukcesywne napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
4.5.3.) Główny kod CPV: 15981000-8 - Wody mineralne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15980000-1 - Napoje bezalkoholowe
15320000-7 - Soki owocowe i warzywne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia wynosi 280 000,00 zł brutto, natomiast najniższa zaoferowana cena wyniosła 397 935.00 zł.| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |