„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych na potrzeby realizacji zadania pn.: Remont w Żłobku Miejskim przy ul. Fitelberga.” – II postępowanie

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294403
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294403/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-17 11:34
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b200830f-f13b-46de-8d8b-0d7f451dc0bd
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ KUŁACHBalin, PL · lot 0
250 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294403 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych na potrzeby realizacji zadania pn.: Remont w Żłobku Miejskim przy ul. Fitelberga.” – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych na potrzeby realizacji zadania pn.: Remont w Żłobku Miejskim przy ul. Fitelberga.” – II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b200830f-f13b-46de-8d8b-0d7f451dc0bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047729/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont w Żłobku Miejskim przy ul. Fitelberga

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223078

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.23.2026.JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych na potrzeby realizacji zadania pn.: Remont w Żłobku Miejskim przy ul. Fitelberga. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
a) sporządzenie dokumentacji projektowej w zakresie projektu technicznego i wykonawczego oraz STWiOR dla wymiany i naprawy drzwi wejściowych, wymiany okna balkonowego, remontu schodów zewnętrznych do budynku zachodniego wraz obróbkami blacharskimi i balustradą, remontu łazienki ogólnodostępnej na poziomie „piwnicy”, wymianę drzwi do pomieszczenia technicznego na poziomie „piwnicy”, malowanie pomieszczeń znajdujących się na parterze i piętrze wraz z klatką schodową i balustradami wewnętrznymi, zabezpieczenie wybranych ścian odbojnicami oraz montażu dodatkowej furtki w linii ogrodzenia zgodnym z wymaganiami oraz uzgodnienie z Zamawiającym i Użytkownikiem,
b) wykonanie poszczególnych zadań i dokonanie odbioru przez Urząd Miasta Tychy,
c) wymianę okna balkonowego w jednej z grup,
d) wymianę drzwi wejściowych do budynku oraz naprawę drzwi wejściowych do budynku,
e) remont łazienki (WC) na poziomie „piwnicy”,
f) wymianę drzwi do pomieszczenia technicznego na poziomie „piwnicy”,
g) remont schodów zewnętrznych do budynku zachodniego wraz z obróbkami blacharskimi i balustradą,
h) malowanie pomieszczeń parteru i pierwszego piętra wraz z klatką schodową i balustradami wewnętrznymi,
i) montaż odbojnic na ścianach i narożach przy otworach drzwiowych,
j) montaż dodatkowej furtki w linii ogrodzenia,
k) prace przygotowawcze i towarzyszące.

Zakres zamówienia obejmuje, oprócz czynności związanych ze sporządzeniem dokumentacji projektowej i wykonaniem na jej podstawie robót budowalnych, następujące elementy:
1) sporządzenie dokumentacji powykonawczej,
2) utylizację starego zdemontowanego materiału,
3) uporządkowanie terenu po zakończeniu prac.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana Q-BUD Janusz Kułach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281348292

7.3.3) Ulica: Przyjaźni 78A

7.3.4) Miejscowość: Balin

7.3.5) Kod pocztowy: 32-500

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane