Odbiór i utylizacja odpadów szpitalnych z placówek Brzeskiego Centrum Medycznego.

BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294530
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-17 11:55
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f91f099-e991-493c-825d-91bc9307dc30
Identyfikator
7471571941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznychUsługi w zakresie odpadów medycznychUsługi usuwania odpadów szpitalnychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Wykonawcy

1 przyznane

EMKA SPÓŁKA AKCYJNAŻyrardów, PL · lot 0
690 356,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294530 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i utylizacja odpadów szpitalnych z placówek Brzeskiego Centrum Medycznego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313437

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sergiusza Mossora 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-301

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774446575

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bcmbrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.bcmbrzeg.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=e9c4749b-c8e2-48cc-95e6-3c3ab5525990

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i utylizacja odpadów szpitalnych z placówek Brzeskiego Centrum Medycznego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f91f099-e991-493c-825d-91bc9307dc30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045569/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i utylizacja odpadów szpitalnych z placówek Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227468

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 663525 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór własnym środkiem transportu od Zamawiającego odpadów powstających w wyniku prowadzonej przez niego działalności leczniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z harmonogramem wywozu odpadów stanowi
Załącznik nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

90524200-8 - Usługi usuwania odpadów szpitalnych

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690356,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 690356,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 690356,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMKA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8381845401

7.3.3) Ulica: Jaktorowska

7.3.4) Miejscowość: Żyrardów

7.3.5) Kod pocztowy: 96-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 690356 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi