„Budowa parkingu Park & Ride wraz ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Kościuszki w Lubartowie” w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”.
Gmina Miasto Lubartów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:57
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2ec4fb7-7c52-4387-94c1-d0966b82b359
- Identyfikator
- 7141901186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294540 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa parkingu Park & Ride wraz ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Kościuszki w Lubartowie” w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 855-22-72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2ec4fb7-7c52-4387-94c1-d0966b82b3591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa parkingu Park & Ride wraz ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Kościuszki w Lubartowie” w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2ec4fb7-7c52-4387-94c1-d0966b82b359
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022710/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa parkingu Park & Ride wraz ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Kościuszki w Lubartowie w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V Zrównoważona mobilność miejska programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działania 5.2 Niskoemisyjny transport miejski w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1725000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa parkingu Park & Ride wraz ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych przy ul.
Kościuszki w Lubartowie” w ramach projektu: „Mobilny Lubartów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V Zrównoważona mobilność miejska programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działania 5.2 Niskoemisyjny transport miejski w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.”
2) Zakres zamówienia:
a) Zamówienie obejmuje:
- budowę parkingu dla samochodów osobowych i rowerów wraz z drogami dojazdowymi, związanego funkcjonalnie z istniejącym targowiskiem miejskim,
- przebudowę istniejącego zjazdu i wykonanie drugiego zjazdu z ul. Kościuszki,
- budowę kanalizacji deszczowej,
- budowę oświetlenia parkingu,
- budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
- budowę utwardzonego placu z przeznaczeniem do prowadzenia handlu,
- rozbiórkę budynku gospodarczego,
- przestawienie kontenera sanitarnego
- rozbiórkę nawierzchni placu manewrowego z kostki granitowej z ułożeniem na paletach i transport we własnym zakresie
- urządzenie terenów zielonych i mała architektura.
Zestawienie powierzchni:
- Powierzchnia chodników 517 m2
- Powierzchnia placu utwardzonego 1408 m2
- Powierzchnia stanowisk postojowych 337 m2
- Powierzchnia jezdni KDD1-3 758 m2
- Powierzchnia biologicznie czynna 1007 m2
Zestawienie projektowanych elementów sieci kanalizacji deszczowej:
- Długość projektowanego kolektora dn300 124,70 m,
- Ilość projektowanych studni dn1200 7 szt.,
- Ilość projektowanych wpustów drogowych dn500 13 szt.,
- Łączna długość przykanalików dn200 79,70 m.
Zestawienie projektowanych elementów sieci elektroenergetycznej z ładowarką i oświetlenia:
- przebudowa i zabezpieczenie istniejących urządzeń elektroenergetycznych,
- budowa linii kablowej zasilającej oświetlenie drogowe 326 m
- montaż słupów z oprawami oświetleniowymi 13 szt.
- budowa linii kablowej instalacji ładowania samochodów elektrycznych – 67 m
- montaż ładowarki pojazdów elektrycznych z fundamentem – 1 kpl.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączonych do niniejszej IDW-SWZ: projekcie zagospodarowania terenu, projekcie architektoniczno-budowlanym i technicznym, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR), oraz informacjach BIOZ i przedmiarach robót. Ponadto Zamawiający dopuszcza:
- w zakresie obudowy stacji ładowania zmianę stali nierdzewnej na blachę aluminiową lakierowaną proszkowo,
- w zakresie wymiarów stacji i jej fundamentów zmianę tych wymiarów w zakresie +/- 10% od podanych w dokumentacji.
Zamawiający określa warunki środowiskowe pracy ładowarki w przedziale - 25°C do + 45°C.
4) Roboty realizowane będą na podstawie dokumentacji zatwierdzonej decyzją Starosty Lubartowskiego nr 209/2025 z dnia 29.05.2025 r
5) Wykonawca musi zaoferować okres gwarancji, wynoszący od 36 do 72 miesięcy, licząc od daty spisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. Ponadto Wykonawca musi się zobowiązać do nieodpłatnej naprawy ewentualnych usterek i wad w okresie gwarancyjnym na zasadach i terminach określonych w umowie i Karcie Gwarancyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233140-2 - Roboty drogowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1725000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1879104,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1725000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe Rafał Nartowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061092530
7.3.3) Ulica: Turowola 90
7.3.4) Miejscowość: Puchaczów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-013
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca oświadczył, że przy pomocy podwykonawcy zamierza zrealizować następujący zakres zamówienia:
• roboty branży elektrycznej dotyczące przebudowy i zabezpieczenia sieci elektroenergetycznych SN i nn, roboty budowlane w zakresie oświetlenia parkingu (budowa słupów oświetleniowych, budowa szaf oświetleniowych, budowa linii kablowej oświetleniowej niskiego napięcia, roboty rozbiórkowe) oraz dostawa stacji ładowania pojazdów elektrycznych (budowa stacji ładowania samochodów elektrycznych, budowa sieci kablowej niskiego napięcia zasilającej stację ładowania)
• roboty branży drogowej dotyczące wykonania nawierzchni z kostki brukowej betonowej, ustawianie krawężników betonowych.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1725000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |