Przeprowadzenie zewnętrznych kompleksowych testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa platformy Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM)
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294545
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 11:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7b106f7-c595-40da-af96-566c34b5ce54
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294545 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie zewnętrznych kompleksowych testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa platformy Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12/6160320
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.strategiczne@umwm.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7b106f7-c595-40da-af96-566c34b5ce541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie zewnętrznych kompleksowych testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa platformy Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7b106f7-c595-40da-af96-566c34b5ce54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IS-I.272.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 623375,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 48375,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zewnętrznych kompleksowych testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa platformy Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM).
Obszary testowe (perspektywa zewnętrzna – blackbox):
1) Testy bezpieczeństwa aplikacji i uwierzytelniania
2) Testy autoryzacji i kontroli dostępu
3) Testy podatności aplikacyjnych
4) Testy bezpieczeństwa API
5) Testy kryptografii i ochrony danych
6) Testy konfiguracji i komponentów
7) Testy odporności i dostępności
8) Testy monitorowania i logowania
9) Testy zgodności i prywatności
10) Testy warstwy ekspozycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72254000-0 - Testowanie oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72810000-1 - Usługi audytu komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 326 320,15 zł przewyższa kwotę 59 501,25 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326320,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326320,15 PLN
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |