Opracowanie dokumentacji projektowych branży drogowej dla Powiatu Tarnobrzeskiego
Powiat Tarnobrzeski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294580
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294580/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 12:05
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cecce14d-2493-4246-b238-852c14b84d3e
- Identyfikator
- 8672074339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294580 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych branży drogowej dla Powiatu Tarnobrzeskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 822 39 22
1.5.8.) Numer faksu: 15 822 39 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cecce14d-2493-4246-b238-852c14b84d3e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych branży drogowej dla Powiatu Tarnobrzeskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cecce14d-2493-4246-b238-852c14b84d3e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294580
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037651/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowych branży drogowej dla Powiatu Tarnobrzeskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.272.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 1: Remont drogi powiatowej nr 1118R relacji Padew Narodowa – Wola Baranowska – Ślęzaki w miejscowości Wola Baranowska – dokumentacja projektowa. Zadanie obejmuje zaprojektowanie remontu drogi powiatowej nr 1118R w miejscowości Wola Baranowska.4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 105000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 2: Remont drogi powiatowej Nr 1121R relacji Suchorzów – Gawłuszowice w miejscowości Dymitrów Mały do działki nr 303 do działki nr 570. Zadanie obejmuje zaprojektowanie remontu drogi powiatowej nr 1121R w miejscowości Dymitrów Mały.4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 49500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 3: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1117R Tarnowska Wola – Wola Baranowska w miejscowości Ślęzaki od drogi gminnej (ul. Słoneczna) do działki nr ewid. 783. Zadanie obejmuje zaprojektowanie rozbudowy drogi powiatowej 1117R w miejscowości Ślęzaki.4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 123333,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 4: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1090R relacji Trześń – Grębów w m. Sokolniki w zakresie budowy ciągu pieszo rowerowego od działki 1026 do ul. Wychlówka wraz z budową bezpiecznych przejść dla pieszych. Zadanie obejmuje zaprojektowanie rozbudowy drogi powiatowej nr 1090R w miejscowości Sokolniki.4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 98333,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym przez Zamawiającego terminie (16.06.2026 r. godz. 09:00) nie złożono żadnej oferty na żadną część zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym przez Zamawiającego terminie (16.06.2026 r. godz. 09:00) nie złożono żadnej oferty na żadną część zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym przez Zamawiającego terminie (16.06.2026 r. godz. 09:00) nie złożono żadnej oferty na żadną część zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym przez Zamawiającego terminie (16.06.2026 r. godz. 09:00) nie złożono żadnej oferty na żadną część zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |