Sukcesywna usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym systemem segregacji, obejmujących odpady gromadzone w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294603
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 12:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6034f3d-c789-47f5-8728-6b9842d32af6
- Identyfikator
- 5250008407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294603 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym systemem segregacji, obejmujących odpady gromadzone w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Podmiot należący do grupy VAT o nazwie Szkoła Główna Handlowa Grupa VAT w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001502
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 162
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-554
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: coz@sgh.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sgh.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sgh.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5115871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym systemem segregacji, obejmujących odpady gromadzone w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6034f3d-c789-47f5-8728-6b9842d32af6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ACOZ.25.1.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym systemem segregacji, obejmujących odpady: komunalne segregowane, zielone, wielogabarytowe, niebezpieczne i inne niebezpieczne gromadzonych w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zgodnie z
obowiązującym systemem segregacji, obejmujących odpady:
a) komunalne segregowane, w tym:
- papier,
- metale i tworzywa sztuczne,
- szkło,
- bio, oraz bio-gastronomia (bio-gastronomia w bud. C, G, S, DS.1 Sabinki)
- zmieszane,
b) odpady zielone,
c) odpady wielkogabarytowe,
d) odpady niebezpieczne i inne niż niebezpieczne,
gromadzonych przez Zamawiającego w oznakowanych pojemnikach dostarczonych przez Wykonawcę.
2. Usługi objęte przedmiotem zamówienia realizowane będą w następujących obiektach Szkoły Głównej Handlowej w
Warszawie zlokalizowanych:
1) Budynek „A” przy ul. Rakowieckiej 24 - budynek w trakcie remontu, planowane oddanie do użytku wrzesień 2027 r.,
2) Budynek „C” przy Al. Niepodległości 128,
3) Budynek „G” przy Al. Niepodległości 162,
4) Budynek ‘K” przy ul. Kieleckiej 43,
5) Budynek „M” przy ul. Madalińskiego 6/8,
6) Budynek „W” przy ul. Wiśniowej 41,
7) Budynek DS.1 „Sabinki” przy Al. Niepodległości 147,
8) Budynek DS.3 „Grosik” przy ul. Madalińskiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 689502,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1063022,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 689502,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PreZero Bałtycka Energia Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512371649
7.3.3) Ulica: Zawodzie 5,
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-981
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Odbiór i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne (16 02
11*, 16 02 14, 08 03 18)
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 689502,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |