Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.

Gmina Juchnowiec Kościelny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294662
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-17 12:20
Lokalizacja
Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2481a5b9-9487-45b1-b599-868c81f787a0
Identyfikator
9661813207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

CIVIL CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot 0
15 867 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294662 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2481a5b9-9487-45b1-b599-868c81f787a0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2481a5b9-9487-45b1-b599-868c81f787a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027094/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Zagospodarowanie terenów gminnych rekreacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240204

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43, obręb Kleosin, gmina Juchnowiec Kościelny zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje również uzyskanie ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę, skutecznych zgłoszeń budowy lub wykonywania innych robót budowlanych, uzgodnienia wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji. Wykonawca zobowiązany jest do reprezentowania Zamawiającego przed właściwymi organami administracji publicznej. Na działce 76/43 znajduje się infrastruktura techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15867 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15867 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15867 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Civil Construction Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312035348

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15867,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie 2 Świadczenie usług nadzoru autorskiego.
Przez okres realizacji inwestycji, tzn. od chwili rozpoczęcia budowy do terminu zakończenia i odbioru końcowego. Planowany termin zakończenia robót oraz sprawowania nadzoru – 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi