Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie miejskiej imprezy plenerowej „Motoserce Rock piknik 2026” – Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze
Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294842
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-17 12:54
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4bd62e9-b4de-4cf5-8f25-855c159836bd
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294842 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie miejskiej imprezy plenerowej „Motoserce Rock piknik 2026” – Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227358710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie miejskiej imprezy plenerowej „Motoserce Rock piknik 2026” – Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4bd62e9-b4de-4cf5-8f25-855c159836bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048854/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Nagłośnienie wydarzeń artystycznycvh wraz z obsługą techniczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244451
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.29.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występów Wykonawców/spełnieniu Riderów Wykonawców tj. montażu, demontażu sceny, nagłośnienia, oświetlenia wraz z transportem obsługą podczas imprezy masowej „Motoserce Rock Piknik 2026” – teren Parku Kultury i Wypoczynku Mazowsze w Pruszkowie przy ul. Stefana Jaronia Kowalskiego 31
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
a) wynajem, montaż i demontaż sceny o wymiarach zgodnymi z riderami technicznymi (ridery w załączeniu) występujących Wykonawców
b) wynajem, montaż, demontaż oraz realizacja kompletnego nagłośnienia zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców – załącznik nr1 -
c) wynajem, montaż i demontaż oraz realizacja kompletnego oświetlenia scenicznego zgodnie z riderami technicznymi występujących Wykonawców
d) wynajem agregatu prądotwórczego 200kVA wraz z zapasem paliwa oraz obsługą elektryka z uprawnieniami;
e) wynajem najazdów kablowych w ilości zabezpieczającej przejścia dla publiczności, realizatorów, Wykonawców
f) wykonanie zabezpieczenia technicznego imprezy – przyłączy elektrycznych, kanałów komunikacyjnych, najazdów
g) zagwarantowania odpowiednich parametrów sieci elektronicznej na scenie niezbędnej do podłączenia backline’ów (niezmienne napięcie220-230V od przyjazdu Wykonawców aż do końca imprezy i złożenia sprzętu technicznego)
h) umożliwienie montażu backline i odbycia prób akustycznych Wykonawców przed rozpoczęciem imprezy,
wg harmonogramu sceny załącznik nr 2 (po montażu backline zostaje na scenie do momentu koncertu Wykonawcy) oraz odbycia próby line-chack na 15 minut przed rozpoczęciem koncertów.
i) zapewnienia osób od ekipy technicznej do pomocy przy rozładunku (przed próbą) i załadunku (po koncercie) backlinów Wykonawców zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z załączonych riderów Wykonawców
j) obsługa techniczna zapewniona przez Oferenta – zespół czuwający nad prawidłowością funkcjonowania wszelkich instalacji mechanicznych, oświetleniowych i dźwiękowych
k) zapewnienie podręcznego sprzętu gaśniczego zabezpieczającego scenę, FOH, agregat. Do zabezpieczenia agregatu gaśnica śniegowa, w pozostałych przypadkach gaśnice proszkowe: scena 1 gaśnica
l) zaopatrzenie, wypełnienie i opróżnienie wodą zbiorników wodnych- mauzerów, jeśli zajdzie konieczność ich użycia do obciążenia elementów konstrukcji sceny leży po stronie Oferenta.
m) Zamawiający nie zapewnia ochrony sprzętu Wykonawcy w trakcie montażu oraz demontażu sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia.
Wykonawca jest zobowiązany do ścisłego przestrzegania wymagań technicznych i realizacyjnych zawartych w riderach, stanowiących integralną część dokumentacji zamówienia. W przypadku rozbieżności między ogólnym opisem przedmiotu zamówienia a riderem, pierwszeństwo mają wymagania określone w riderze jako specyficzne dla danego elementu realizacji.
2/ Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia określają:
- projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ,
- Rider – Wymagania techniczne – załącznik nr 1 do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85792,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAGE SYSTEM Dominik Strzałkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123198693
7.3.3) Ulica: Targowa 9
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-27 do 2026-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |