Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu programów profilaktycznych w ramach projektu „RozwijaMY Jasło!”

Miasto Jasło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294921
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294921/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-17 13:12
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-568307a6-3d9b-4547-90dc-5d8c4ae4dddf
Identyfikator
6851000345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294921 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu programów profilaktycznych w ramach projektu „RozwijaMY Jasło!”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaslo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,232680,8857130205688f85c7e3a19189c5396a.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu programów profilaktycznych w ramach projektu „RozwijaMY Jasło!”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-568307a6-3d9b-4547-90dc-5d8c4ae4dddf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294921

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00097352/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu programów profilaktycznych w ramach projektu „RozwijaMY Jasło!

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
Usługa polega na przeprowadzeniu warsztatów szkoleniowych rekomendowanego programu profilaktycznego dla grupy 15 rodziców, których uczniowie z jasielskich szkół uczestniczącą w zajęciach placówki wsparcia dziennego. Program będzie realizowany
w formie warsztatów grupowych prowadzonych przez dwóch wykwalifikowanych trenerów wpisanych na listę trenerów lub realizatorów programu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Cyberprzemoc, e-uzależnienia, seksting – warsztat dla klas VI, rodziców i rad pedagogicznych
Usługa polega na przygotowaniu oraz przeprowadzeniu warsztatów profilaktyczno-edukacyjnych dotyczących zagadnień cyberprzemocy, e-uzależnień oraz sekstingu dla uczniów klas VI szkół podstawowych, ich rodziców/opiekunów prawnych oraz członków rad pedagogicznych.
Usługa będzie realizowana w formie zajęć warsztatowych prowadzonych przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie profilaktyki uzależnień, bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie oraz pracy edukacyjnej
z dziećmi i dorosłymi.
Warsztaty będą prowadzone z zastosowaniem metod aktywizujących, dostosowanych do wieku i możliwości percepcyjnych uczestników. W trakcie zajęć wykorzystywane będą m.in. elementy miniwykładu, dyskusji moderowanej, ćwiczeń praktycznych, analizy przykładów i sytuacji problemowych, pracy w grupach oraz prezentacji materiałów edukacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 18906,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: Unieważnienie postępowania zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W wyznaczonym terminie tj. do 12.06.2026 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta na w/w postępowanie.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: Unieważnienie postępowania zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W wyznaczonym terminie tj. do 12.06.2026 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta na w/w postępowanie.

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi