Dostawa wraz z montażem prasy do odwadniania osadu ściekowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na wyposażenie oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska
GMINA LUBENIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00294931
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-17 13:14
- Lokalizacja
- Lubenia, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-866a6c5a-242d-4305-bb67-2575df7b445d
- Identyfikator
- 8133299930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294931 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem prasy do odwadniania osadu ściekowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na wyposażenie oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBENIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582128
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 131
1.5.2.) Miejscowość: Lubenia
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-042
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lubenia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lubenia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_lubenia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem prasy do odwadniania osadu ściekowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na wyposażenie oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-866a6c5a-242d-4305-bb67-2575df7b445d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088671/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa wraz z montażem prasy do odwadniania osadu ściekowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na wyposażenie oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232096
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271/14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 552000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na zadanie : Dostawa wraz z montażem prasy do odwadniania osadu ściekowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na wyposażenie oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska”.
W tym:
• Demontaż obecnej prasy taśmowej odwadniającej osad na terenie gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Siedliska, Gmina Lubenia.
• Dostawa i montaż w miejsce obecnej prasy taśmowej nowej prasy śrubowo-talerzowej na teranie oczyszczalni ścieków w Siedliskach
• Demontaż obecnego zespół przygotowania polielektrolitu z emulsji
• Dostawa i montaż automatycznego zespołu przygotowania polielektrolitu z emulsji na teranie oczyszczalni ścieków w Siedliskach
• Demontaż obecnej pompa polielektrolitu
• Dostawa i montaż nowej pompy polielektrolitu
• Montaż systemu recyrkulacji brudnego odcieku
• Montaż systemu kondycjonowania osadu
• Rozruch technologiczny
• Szkolenie pracowników
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 42996900-3 - Urządzenia do obróbki osadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39350000-0 - Urządzenia do obróbki ścieków
45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 569490,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekofinn-Pol Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840301427
7.3.3) Ulica: Ul. Leśna 12
7.3.4) Miejscowość: Banino
7.3.5) Kod pocztowy: 80-297
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |