Modernizacja głównego dachu Szkoły Podstawowej w Starogardzie

GMINA RESKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294941
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294941/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-17 13:16
Lokalizacja
Resko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9530049f-3ce6-4456-a073-aba7e9991d13
Identyfikator
2530307954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294941 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja głównego dachu Szkoły Podstawowej w Starogardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RESKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Resko

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-315

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@resko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/resko

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314099

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja głównego dachu Szkoły Podstawowej w Starogardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9530049f-3ce6-4456-a073-aba7e9991d13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294941

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632603/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja głównego dachu Szkoły Podstawowej w Starogardzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252774

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja głównego dachu Szkoły Podstawowej w Starogardzie obejmuje w szczególności:
a) Demontaż paneli fotowoltaicznych (do ponownego montażu),
b) Demontaż konstrukcji wsporczej pod panele,
c) Demontaż obciążników konstrukcji wsporczej paneli fotowoltaicznej,
d) Demontaż istniejącej instalacji odgromowej (do ponownego montażu),
e) Demontaż istniejących rynien (do ponownego montażu),
f) Demontaż obróbek blacharskich z dachu i gzymsu budynku,
g) Rozbiórka kominków wentylacyjnych,
h) Wykonanie nowych kominków wentylacyjnych z cegły pełnej klinkierowej,
i) Wycięcie w styropapie otworów pod krokwie
j) Montaż krokwi do podłoża,
k) Uzupełnienie pianką izolacyjną otworów z krokwiami,
l) Montaż folii paroizolacyjnej,
m) Wykonanie rusztu z belek pod deskowanie dachu z przedłużeniem dachu do gzymsu,
n) Deskowanie dachu pod blachę na rąbek,
o) Ułożenie warstwy akustycznej pod blachę,
p) Montaż blachy na rąbek,
q) Montaż paneli fotowoltaicznych na mocowaniach przystosowanych do blachy na rąbek,
r) Montaż instalacji odgromowej,
s) Montaż orynnowania,
t) Uzupełnić brakujący tynk w gzymsie budynku,
u) Miejsca uzupełnienia tynku pomalować dwukrotnie farbą elewacyjną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie ponieważ nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa prawna art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane