Dostawy artykułów do utrzymania czystości w obiektach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. w Kołobrzegu.

"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00294978
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00294978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-17 13:22
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0926a5bb-e96b-4642-96fc-b95613346019
Identyfikator
6710101676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW ZAGRODNIKKOŁOBRZEG, PL · lot 0
901 301,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00294978 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy artykułów do utrzymania czystości w obiektach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. w Kołobrzegu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48943548802

1.5.8.) Numer faksu: +48943522516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0926a5bb-e96b-4642-96fc-b95613346019

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy artykułów do utrzymania czystości w obiektach "Uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. w Kołobrzegu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0926a5bb-e96b-4642-96fc-b95613346019

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00574186/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa artykułów gospodarstw domowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250350

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPZ.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów do utrzymania czystości do obiektów „Uzdrowisko Kołobrzeg” S.A. zgodnie z załącznikiem nr 1.
2. Szczegółowy opis artykułów do utrzymania czystości określono w Załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji.
3. Dostarczane artykułu do utrzymania czystości są transportem wykonawcy.
4. Sukcesywne dostawy zgodnie z zamówieniem w wyznaczone miejsce i wyznaczonym terminie.
5. Dostawy na koszt dostawcy we wskazane miejsce,
6. Płatność przelewem maksymalnie 30 dni od dostarczenia prawidłowej faktury
7. Wymagane są artykuły dobrej jakości, artykuły nie spełniające wymogów będą zwracane przez pracowników obiektu na koszt dostawcy.
8. Dostawa zgodne z zamówieniem (niedopuszczalne są zamienniki) w wyznaczone miejsce i w wyznaczonym terminie,
9. Dostawa standardowa w czasie do 36 godzin od chwili złożenia zamówienia, w przypadku pilnych zamówień dostawa do 12 godzin.
10. W celu oceny jakości produktów wykonawca, na własny koszt, wraz z ofertą przedstawi zamawiającemu ujęte w ofercie produkty z poz. 4, 25, 27, 49, 56, 89, 110, 125 – jednostka miary zgodna z formularzem ofertowym – załącznikiem nr 1 do SWZ.
poz. 93 – jednostka miary: 1 opakowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 901301,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1137777,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 901301,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA A-ZET Zdzisław Zagrodnik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367818650

7.3.3) Ulica: ul. Mariacka 40/14

7.3.4) Miejscowość: KOŁOBRZEG

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 901301,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy