Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” w Dobrodzieniu przy ul. Piastowskiej – boisko do piłki nożnej

Gmina Dobrodzień

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00295387
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00295387/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-17 14:35
Lokalizacja
Dobrodzień, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edf0a95d-d6c2-457c-8661-8f2c7d4f6402
Identyfikator
5761557210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

Leszek Kułak - Budownictwo Sportowe i Inżynieria KrajobrazuSkwierzyna, PL · lot 0
729 859 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295387 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” w Dobrodzieniu przy ul. Piastowskiej – boisko do piłki nożnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrodzień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Dobrodzień

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-380

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 35 75 100

1.5.8.) Numer faksu: 34 35 75 100 wew. 30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@dobrodzien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dobrodzien.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edf0a95d-d6c2-457c-8661-8f2c7d4f6402

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” w Dobrodzieniu przy ul. Piastowskiej – boisko do piłki nożnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf0a95d-d6c2-457c-8661-8f2c7d4f6402

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295387

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073444/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja nawierzchni boiska sportowego do piłki nożnej Orlik 2012 w Dobrodzieniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210009

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 556771,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: remont boiska do piłki nożnej wybudowanego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”, zlokalizowanego przy Publicznej Szkole Podstawowej przy ul. Piastowskiej 17 w Dobrodzieniu, polegający na modernizacji (wymianie) nawierzchni boiska piłkarskiego o wymiarach 30 m x 62 m o nawierzchni ze sztucznej trawy (poliuretanowej) oraz modernizacji ogrodzenia piłkochwytów (wymiana siatki na istniejących piłkochwytach na nową) i remont siedzisk istniejących ławek i trybun (wymiana siedzisk z elementów drewnianych, renowacji powłok konstrukcji stalowej wsporczej trybun i ławek). Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące prace remontowo – modernizacyjne: a) zerwanie i utylizacja nawierzchni ze sztucznej trawy, b) wyrównanie górnej warstwy podbudowy boiska, zasypka z drobnego kruszywa, c) zapewnienie spadków poprzecznych podbudowy boiska 0,5 %, d) dostawa i montaż nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z warstwą zasypową, e) demontaż i wymiana siatek piłkochwytu północnego wraz z osprzętem, f) demontaż siedzisk drewnianych, oczyszczenie powłok podkonstrukcji siedzisk,
g) malowanie podkonstrukcji siedzisk, montaż elementów drewnianych siedzisk. UWAGI: 1. Obiekty powinny być wykonane w technologii zapewniającej bezpieczeństwo użytkowników, a przyjęte rozwiązania techniczno-funkcjonalne powinny odpowiadać istniejącym standardom. Powyższe oznacza konieczność stosowania Polskich Norm, w szczególności: PN-EN 15330 (dla boisk ze sztuczną trawą). 2. Ponadto zalecane jest zapoznanie się z wytycznymi technicznymi, wymaganymi przez Ministerstwo, dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa pod adresem: https://www.gov.pl/web/sport/wytyczne-techniczne2 . 3. Zakres prac remontowych nie zakłada wymiany obrzeża. 4. Wszelkie roboty budowlane winny być prowadzone zgodnie ze sztuką budowlaną i polskimi normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 729859,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 734201,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 729859,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kułak-Budownictwo Sportowe. Inżynieria Krajobrazu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210007169

7.3.3) Ulica: Lawendowa 1

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 729859,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane