Budowa mostu na rzece Brzezince
Gmina Gostyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00295437
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295437/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-17 14:47
- Lokalizacja
- Gostyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9018789d-1df9-4eb7-ad77-722872de3872
- Identyfikator
- 6961750343
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295437 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mostu na rzece Brzezince
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gostyń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050646
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gostyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gostyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biuletyn.gostyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12868351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa mostu na rzece Brzezince2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9018789d-1df9-4eb7-ad77-722872de3872
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295437
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040282/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa mostu na rzece Brzezince
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa mostu na rzece Brzezince.
Zakres prac obejmuje:
• Roboty rozbiórkowe,
• Wyprofilowanie cieku,
• Wykonanie tymczasowych przepustów,
• Wykonanie fundamentu,
• Wykonanie przepustu,
• Umocnienie skarp,
• Ustawienie krawężników,
• Wykonanie konstrukcji nawierzchni jezdni,
• Umocnienie dna rowu,
• Umocnienie cieku palisadą z kołków,
• Zamocowanie barieroporęczy.
Do obowiązków Wykonawcy, które nie zostały ujęte w dokumentacji bądź kosztorysie należą:
• Uzyskanie wszelkich uzgodnień i zezwoleń wymaganych do realizacji niniejszego obiektu;
• Poinformowanie wszystkich gestorów sieci o realizacji zadania przed rozpoczęciem robót;
• Obsługa geodezyjna oraz sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
• Prowadzenie na własny koszt pomiarów i badań materiałów;
• Opracowanie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót;
• Koszty zabezpieczenia i rozliczenia mediów;
• Koszty nadzoru nad infrastrukturą techniczną.
Powyższe koszty należy uwzględnić w ofercie, nie wykonując odrębnych pozycji kosztorysowych.
Zamawiający ustala okres podstawowej gwarancji na 60 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490809,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 885941,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490809,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U.”Chod-Dróg” Andrzejewski Przemysław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 696-161-21-44
7.3.4) Miejscowość: Krobia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490809,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |