Wykonanie, dostawa i montaż budynku gastronomicznego w technologii modułowej wraz z wyposażeniem instalacyjnym
"KOLEJ LINOWA CZANTORIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00295449
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-17 14:50
- Lokalizacja
- Ustroń, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70094684-ac1f-49c9-a4c2-a49b64fa5397
- Identyfikator
- 5482326552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295449 z dnia 2026-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie, dostawa i montaż budynku gastronomicznego w technologii modułowej wraz z wyposażeniem instalacyjnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "KOLEJ LINOWA CZANTORIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072707373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 130
1.5.2.) Miejscowość: Ustroń
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czantoria@czantoria.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czantoria.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70094684-ac1f-49c9-a4c2-a49b64fa53971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kolej Linowa Czantoria Sp. z o. o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie, dostawa i montaż budynku gastronomicznego w technologii modułowej wraz z wyposażeniem instalacyjnym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70094684-ac1f-49c9-a4c2-a49b64fa5397
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie stanowi roboty budowlane polegające na wykonaniu modułowego obiektu gastronomicznego w technologii prefabrykowanej (kontenerowej), wraz z dostawą i montażem elementów modułowych stanowiących część procesu budowlanego.
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację budynku gastronomicznego przeznaczonego na restaurację/bistro wraz z zapleczem technicznym, sanitarnym i magazynowym. Obiekt będzie jednokondygnacyjny, wolnostojący, wyposażony m.in. w salę konsumpcyjną, zaplecze kuchenne oraz taras użytkowy na dachu, dostępny za pomocą zewnętrznych schodów.
Obiekt zostanie posadowiony na przygotowanych wcześniej fundamentach (płyta fundamentowa ze ściankami-żebrami), których wykonanie nie stanowi przedmiotu niniejszego zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1762303 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136500 PLN
| 2026-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |