„Wymiana oświetlenia w ciągu pieszo – rowerowym przy Bulwarach we Włocławku”

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00295504
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00295504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-17 15:01
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c051590e-61d4-426e-ad0f-1a00b0e74468
Identyfikator
8883031255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ŚWIĄTEKWłocławek, PL · lot 0
367 890 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295504 z dnia 2026-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wymiana oświetlenia w ciągu pieszo – rowerowym przy Bulwarach we Włocławku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielony Rynek 11/13

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,227490,fc707d5239d089fa3aac87341912ceaa.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana oświetlenia w ciągu pieszo – rowerowym przy Bulwarach we Włocławku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c051590e-61d4-426e-ad0f-1a00b0e74468

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029882/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wymiana oświetlenia w ciągu pieszo - rowerowym przy Bulwarach we Włocławku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173777

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.ZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 340345,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi modernizacja oświetlenia w ciągu pieszo – rowerowym przy Bulwarach we Włocławku polegająca na dostawie i montażu 116 opraw wykonanych w technologii LED wraz z uchwytami montażowymi, złączkami słupowymi i wkładkami bezpiecznikowymi.

1) W ramach zadania Wykonawca dostarczy:
a) Oprawy wykonane w technologii LED w ilości 116 sztuk wg parametrów opisanych w załączniku nr 1
b) Adaptery słupowe w ilości 116 sztuk wg parametrów opisanych w załączniku nr 1
c) Złączki słupowe:
- IZK-4-01 bezpiecznikowe – 171 sztuk
- IZK-4-03 zerowe – 57 sztuk
d) Wkładki bezpiecznikowe D01 gL 6A – 171 sztuk
e) Emalię chlorokauczukową szarą RAL 7042 do zamalowania odsłoniętych po cięciu krawędzi wysięgników – 5 litrów

2) W ramach zadania Wykonawca wykona:
a) Demontaż istniejących opraw oświetleniowych w ilości 116 sztuk
b) Odcięcie opornika dystansowego na każdym wysięgniku wraz z zamalowaniem odsłoniętych krawędzi po cięciu.
c) Demontaż złączek słupowych
d) Utylizację zgodnie z przepisami zdemontowanych opraw oświetleniowych, elementów odciętych wysięgników, złączek słupowych i przekazanie Zamawiającemu protokołu BDO
e) Wyczyszczenie całej powierzchni odbłyśników od strony padania światła w ilości 116 sztuk
f) Montaż nowych adapterów słupowych w ilości 116 sztuk
g) Montaż nowych opraw wykonanych w technologii LED wraz z podłączeniem do istniejących przewodów w słupie
h) Dostawę i montaż nowych złączek słupowych wraz z podłączeniem przewodów do opraw oraz istnie-jących przewodów gniazd do zasilania dekoracji świątecznych
i) Uruchomienie opraw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SPN ENGINEERING ŁUKASZ ŚWIĄTEK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ELOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910350371

7.3.3) Ulica: Jesionowa 1

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-08
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy