„Budowa wewnętrznej drogi zakładowej pożarowej nr 2 w Leśnictwie Ostrówki”

NADLEŚNICTWO BRODNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00295788
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00295788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 07:27
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78575004-3463-4270-987f-ffadb871b6c9
Identyfikator
8740005607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie skrzyżowań drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON RYSZEWSKIToruń, PL · lot 0
733 503,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295788 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa wewnętrznej drogi zakładowej pożarowej nr 2 w Leśnictwie Ostrówki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BRODNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870529994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sądowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564943900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brodnica@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brodnica.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/76839/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa wewnętrznej drogi zakładowej pożarowej nr 2 w Leśnictwie Ostrówki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78575004-3463-4270-987f-ffadb871b6c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00623557/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa pojazdu pożarowego nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 909999,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji obejmującej budowę wewnętrznej drogi zakładowej nr 2 w Leśnictwie Ostrówki usytuowany na gruntach leśnych Nadleśnictwa Brodnica obejmująca odcinki 0,00-1+430m oraz 1+624-2+324m o długości 2 130m
Zakres prac obejmuję m.in :
-podkoszenie poboczy
- usunięcie karpiny z wywozem po wycięciu drzew
-wykopanie koryta pod warstwy konstrukcyjne z odkładem na pobocze
-wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne drogi wraz z mijankami i zjazdami
-wykonanie warstwy podbudowy kruszywo naturalne twarde stabilizowane mechanicznie 0-63 mm gr.18 cm po zagęszczeniu
-ułożenie warstwy podbudowy kruszywo naturalne twarde stabilizowane mechanicznie 0-31,5 mm gr 9 cm po zagęszczeniu

Nie dopuszcza się stosowanie kruszywa pochodzącego z przekruszenia skał osadowych oraz destruktu betonowego.
Projektowana droga na odcinkach prostych bez mijanek będzie miała szerokość 3,5m oraz obustronne pobocza o szerokości 0,5m
Spadek jezdni wynosić będzie 4% natomiast spadek poboczy 6%.
W ramach przebudowy zaprojektowano również mijanki – szerokość nawierzchni jezdni w miejscach mijanek wynosić będzie 6,50 m wraz z obustronnymi poboczami szerokości 0,5m. Długość mijanek wynosi 23 m natomiast długości skosów najazdowych i wyjazdowych wynoszą 21,0m.
Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza drogi zostanie dostarczona do Zamawiającego po zgłoszeniu gotowości prac do odbioru a dniem odbioru robót wyznaczonym przez Zamawiającego zgodnie z § 18 ust.8 Umowy ( Załącznik nr 6)
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna (przedmiar robót, schematy technologiczne, opinia geotechniczna, projekt zagospodarowania terenu, specyfikacja technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych) stanowiąca Załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233129-9 - Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 733503,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1527050,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 733503,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy Szymon Ryszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 956-213-73-12

7.3.3) Ulica: Konopna

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 733503,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane