Modernizacja pracowni dydaktycznych PZS Nr 1 w ramach projektu „Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”
Powiat Kościerski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00295998
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 08:57
- Lokalizacja
- Kościerzyna, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89515b7f-ab94-4170-a1b9-b033e28a5707
- Identyfikator
- 5911569055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00295998 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni dydaktycznych PZS Nr 1 w ramach projektu „Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościerski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 9C, 83-400 Kościerzyna
1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.sedzicka@powiatkoscierski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.e-bip.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_koscierzyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pracowni dydaktycznych PZS Nr 1 w ramach projektu „Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89515b7f-ab94-4170-a1b9-b033e28a5707
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025962/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja pracowni dydaktycznych w PZS Nr 1 w ramach projektu „Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228747
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Modernizacja pracowni dydaktycznych PZS Nr 1 w ramach projektu „Nowoczesna baza edukacji zawodowej poprzez modernizację i wyposażenie PZS Nr 1 i PZS Nr 2 w Kościerzynie II”. Zadanie obejmuje prace budowlane związane z modernizacją pięciu pomieszczeń pracowni w PZS Nr 1 (pracownie będą modernizowane w budynku „A” przy ul. Sikorskiego 1, 83-400 Kościerzyna). Planuje się modernizację pracowni w związku z koniecznością rozmieszczenia odpowiedniej infrastruktury sieciowej do planowanych zakupów, co powodować będzie przeprowadzeniem prac remontowych z doprowadzeniem min. sieci wodno-kanalizacyjnej czy też elektrycznej.
Zakres robót budowlanych obejmuje:
- Modernizację pracowni informatycznej (2): wymiana instalacji elektrycznej i sieci teletechnicznej, wymiana oświetlenia, pozostałe prace remontowe po modernizacji, montaż rolet zaciemniających,
- Modernizację pracowni spedycyjno-logistycznej: wymiana instalacji elektrycznej i sieci teletechnicznej, wymiana oświetlenia, pozostałe prace remontowe po modernizacji
- Modernizację pracowni gastronomicznej (2): wymiana instalacji elektrycznej, wymiana instalacji oświetlenia pracowni, modernizacja instalacji wodnokanalizacyjnej i instalacji wentylacyjne, pozostałe prace remontowe ścian i podłogi po modernizacji.
Do odbioru robót należy przedłożyć badania skuteczności zerowania nowych instalacji elektrycznych.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359856,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359856,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Szymon Stencel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892027872
7.3.3) Ulica: Cicha 1
7.3.4) Miejscowość: Klukowa Huta
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359856,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |