„Dostawa urządzeń i mebli medycznych IX w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296133
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-18 09:32
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-117a97f0-34a8-4fbb-9b08-462460145a93
Identyfikator
5482001181
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneMeble medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneŁóżka do użytku medycznegoMateraceUrządzenia do terapii gazowej i oddechowej

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ GOŁEKŚwinna, PL · lot 0
385 884 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296133 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa urządzeń i mebli medycznych IX w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313348

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 4

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalslaski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-117a97f0-34a8-4fbb-9b08-462460145a93

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa urządzeń i mebli medycznych IX w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-117a97f0-34a8-4fbb-9b08-462460145a93

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00182993/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.6 Dostawa urządzeń medycznych

2.2.7 Dostawa mebli medycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Modernizacja i doposażenie ZZOZ w Cieszynie w celu realizacji świadczeń onkologicznych i poprawy warunków socjalnobytowych dla pacjenta onkologicznego”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej (...)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1e4fc5bc-6a78-43b2-86b6-c757ef5d1b54

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 988/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 163236,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych i mebli medycznych do Zespołu Zakładów Opieki
Zdrowotnej w Cieszynie.
Zamówienie składa się z 5 części:
Część nr 1 – Dostawa foteli operatora
Część nr 2 – Dostawa łóżek szpitalnych bariatrycznych z materacem i szafką
Część nr 3 – Dostawa fotela ginekologicznego
Część nr 4 – Dostawa nebulizatorów
Część nr 5 – Dostawa kapnografu

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33192000-2 - Meble medyczne

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego

39143112-4 - Materace

33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa ,,IRGO" Ireneusz Gołek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 5532228491

7.3.3) Ulica: ul. Żywiecka 208

7.3.4) Miejscowość: Pewel Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 34-331

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 385884,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy