Budowa torów typu pumptrack, ciągu pieszego i placu, montaż małej architektury

GMINA CZERNIEJEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296302
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 10:13
Lokalizacja
Czerniejewo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5f146df-d8b7-4889-9c6d-8cfd6772232c
Identyfikator
7842299724
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ PERINUstroń, PL · lot 0
578 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296302 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa torów typu pumptrack, ciągu pieszego i placu, montaż małej architektury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNIEJEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259525

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 8

1.5.2.) Miejscowość: Czerniejewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-250

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 429 13 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@czerniejewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerniejewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5f146df-d8b7-4889-9c6d-8cfd6772232c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa torów typu pumptrack, ciągu pieszego i placu, montaż małej architektury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5f146df-d8b7-4889-9c6d-8cfd6772232c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052009/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa pumptracka w m. Czerniejewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Umowa nr 00080.UM15.65721.00094.2025 o przyznaniu pomocy w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR (koszty kwalifikowalne)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.3.2026.SP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 607300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektu sportowo-rekreacyjnego w Czerniejewie przy ulicy Armii Poznań (działki 243/7 oraz 243/8). Obiekt będzie się składał z torów pumptrack Easy Pump i Mini Pump, elementów małej architektury, ciągu pieszego oraz placu. Budowa pumptracka polega na wybudowaniu toru przeszkód, na którym można jeździć na rowerze, deskorolce, rolkach czy hulajnogach. Tor składa się z garbów, zakrętów, małych „hopek” i nasypów. Przeszkody będą ułożone w taki sposób, by można było rozpędzić się i utrzymać prędkość bez pedałowania. Zakres projektu obejmuje:
- wykonanie robót budowlanych budowy torów Easy Pump i Mini Pump,
- montaż obiektów małej architektury takiej jak ławki, kosz na odpady, stojaki rowerowe, tablica z zasadami korzystania z obiektu,
- nasadzenie zieleni (trawniki wykonane metodą siewu, trawa na skarpach torów)
- wykonanie układu komunikacyjnego czyli ciągu pieszego i placu do wypoczynku o powierzchni 117,90 m2.
Tor pumptrack – EASY PUMP ma służyć młodym użytkownikom – amatorom terenowej jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze lub deskorolce. Parametry toru – powierzchnia po obrysie skarp 865,0 m2 , powierzchnia asfaltowa w rzucie 398,0 m2, długość toru w rzucie 201,0 m, szerokość warstwy jezdnej toru min. 1,7m, wysokość zakrętów profilowanych toru pumptrack (mierzona od powierzchni asfaltowej w najniższym punkcie bandy do powierzchni asfaltowej na koronie bandy) – min. 1,0 m, ilość zakrętów profilowanych: 7 szt., promień zakrętów min. 3,6m. Z kolei tor Mini Pump ma służyć młodszym i mniej wyszkolonym amatorom terenowej jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce. Parametry toru – powierzchnia po obrysie skarp 222,0 m2 , powierzchnia asfaltowa w rzucie 100,0 m2, długość toru w rzucie 35,0 m, szerokość warstwy jezdnej toru min. 2,0m, wysokość zakrętów profilowanych toru pumptrack (mierzona od powierzchni asfaltowej w najniższym punkcie bandy do powierzchni asfaltowej na koronie bandy) – min. 0,5 m, ilość zakrętów profilowanych: 3 szt., promień zakrętów min. 3,0 m. UWAGA: wykonanie oświetlenia i monitoringu nie jest przedmiotem niniejszego zamówienia.
2. Szczegóły dotyczące poszczególnych zakresów robót zawarte są w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 6 do SWZ) obejmującej: Projekt techniczny, Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, Przedmiar robót, pozostałe dokumenty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 671580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 578000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Perin AREK BIKE CAMP

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482514845

7.3.3) Ulica: Lipowa 59

7.3.4) Miejscowość: USTROŃ

7.3.5) Kod pocztowy: 43-450

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 578000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane