Gródki dla Natury - kompleksowe działania na rzecz ochrony bioróżnorodności
Powiat Działdowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296348
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 10:23
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1f589ee-8c7f-40a5-8ec8-896848f97211
- Identyfikator
- 5711496558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296348 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Gródki dla Natury - kompleksowe działania na rzecz ochrony bioróżnorodności
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Działdowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 3
1.5.2.) Miejscowość: Działdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 697 59 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@e-starostwo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzialdowo.starostwo.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1f589ee-8c7f-40a5-8ec8-896848f972111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Gródki dla Natury - kompleksowe działania na rzecz ochrony bioróżnorodności2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1f589ee-8c7f-40a5-8ec8-896848f97211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072220/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Gródki dla Natury – kompleksowe działania na rzecz ochrony bioróżnorodności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
NABÓR FEWM.02.12-IZ.00-001/25 PROGRAMU REGIONALNEGO FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA WARMII I MAZUR 2021-2027 PRIORYTET FEWM.02 ŚRODOWISKO DZIAŁANIE FEWM.02.12 Ochrona bioróżnorodności Schemat A2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210495
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Sg.272.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja pn. „Gródki dla Natury – kompleksowe działania na rzecz ochrony bioróżnorodności”, która polega na wykonaniu zagospodarowania terenu wokół istniejącego budynku na działce nr ewid. 79/42 w miejscowości Gródki, gmina Płośnica. Przedmiotem inwestycji jest ochrona istniejących terenów zielonych wraz z ich rewitalizacją. Realizacja zadania pozwoli na ochronę bioróżnorodności istniejących terenów zielonych poprzez dokonanie prac naprawczo-pielęgnacyjnych oraz wykonanie nowych nasadzeń. Dodatkowo planuje się wykonanie ścieżek edukacyjno-przyrodniczych dostosowanych także dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, wzbogacenie różnorodności biologicznej istniejącego terenu poprzez nasadzenia mieszanki roślinności w kształcie nieregularnych klombów. Na terenie opracowania, w miejscach wolnych od zagospodarowania klombami, projektuje się założenie trawnika tradycyjnego. Ponadto planuje się znalezienie przestrzeni dla różnorodnych owadów poprzez wykonanie łąki kwietnej i domków dla owadów oraz dla ptaków poprzez usytuowanie budek lęgowych. Przewidziano wykonanie chodników oraz alei z kostki granitowej w celu umożliwienia poruszania się po parku osobom niepełnosprawnym oraz z ograniczoną sprawnością fizyczną. W przestrzeni projektowanego parku przewidziano montaż obiektów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45314310-7 - Układanie kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1594354,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1999261,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1594354,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rejonowy Związek Spółek Wodnych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5710004978
7.3.3) Ulica: Ul. Grunwaldzka 21
7.3.4) Miejscowość: Działdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1594354,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |