PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. HALLERA W GORLICACH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I BUDOWA PARKINGU
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296356
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 10:25
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dde49c7-55a7-43b6-94d0-906f0408862c
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296356 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. HALLERA W GORLICACH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I BUDOWA PARKINGU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13038701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ UL. HALLERA W GORLICACH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I BUDOWA PARKINGU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dde49c7-55a7-43b6-94d0-906f0408862c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042459/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Przebudowa drogi gminnej ul. Hallera w Gorlicach wraz z infrastrukturą techniczną i budową parkingu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1100687,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 270293K – ul. Hallera w Gorlicach w km 0+258 – 0+398 wraz z infrastrukturą techniczną na działkach ewid. nr 810/32, 800/17, 800/20, 2910/18, 2910/17, 800/46, 800/44 i budowie parkingu oraz budowie wyniesionego przejścia dla pieszych i muru oporowego. Zamówienie obejmuje m.in. następujące czynności i roboty budowlane:
a) opracowanie, zatwierdzenie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
b) roboty pomiarowe,
c) roboty rozbiórkowe,
d) przebudowę sieci elektroenergetycznej,
e) przebudowę oświetlenia ulicznego,
f) zabezpieczenie istniejących sieci,
g) budowę muru oporowego,
h) budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych,
i) budowę wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z doświetleniem,
j) remont i przebudowę nawierzchni jezdni na określonym odcinku,
k) korektę geometrii drogi w celu poprawy bezpieczeństwa,
l) odwodnienie projektowanego obszaru,
m) oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia BRD,
n) roboty wykończeniowe i porządkowe.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
1) Projekt zagospodarowania terenu/projekt architektoniczno-budowlany – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt techniczny – branża drogowa/konstrukcyjno-budowlana – załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projekt techniczny – branża elektroenergetyczna – załącznik nr 3 do SWZ,
4) Projekt stałej organizacji ruchu – załącznik nr 4 do SWZ,
5) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – branża drogowa/konstrukcyjno-budowlana – załącznik nr 5 do SWZ,
6) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – branża elektroenergetyczna – załącznik nr 6 do SWZ,
7) Decyzja Starosty Gorlickiego nr 563/2025 z 13.10.2025 r. – załącznik nr 7 do SWZ,
8) Przedmiar robót – branża drogowa/konstrukcyjno-budowlana – załącznik nr 8 do SWZ (stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą),
9) Przedmiar robót – branża elektroenergetyczna – załącznik nr 9 do SWZ (stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1036852,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1238370,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1036852,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
sieć elektroenergetyczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1036852,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |