Dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży mechanicznej i samochodowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. KPT. HM. ANDRZEJA ROMOCKIEGO "MORRO" W BARLINKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296374
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296374/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-18 10:29
- Lokalizacja
- Barlinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1d7b262-b9a6-4356-9cc3-4afc29715356
- Identyfikator
- 5971746093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296374 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży mechanicznej i samochodowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. KPT. HM. ANDRZEJA ROMOCKIEGO "MORRO" W BARLINKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381031117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Barlinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsipo.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsipobarlinek.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży mechanicznej i samochodowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1d7b262-b9a6-4356-9cc3-4afc29715356
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296374
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00205728/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży mechanicznej i samochodowej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205955
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.4171.50.2026.ReM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22588,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży mechanicznej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1a do SWZ - formularz cenowo - asortymentowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 44510000-8 - Narzędzia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42670000-3 - Części i akcesoria do obrabiarek
42673000-4 - Obrabiarki dzielące specjalne mocowania
44512000-2 - Różne narzędzia ręczne
4.5.5.) Wartość części: 11531,71 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży samochodowej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1b do SWZ - formularz cenowo - asortymentowy.4.5.3.) Główny kod CPV: 34324000-4 - Koła, części i akcesoria
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44512000-2 - Różne narzędzia ręczne
42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
42981000-6 - Generatory ozonu
4.5.5.) Wartość części: 11056,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |