Remont korytarza na I piętrze budynku nr 5 Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296395
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 10:34
Lokalizacja
Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28d467d8-643d-4515-819f-47d6996daff3
Identyfikator
6911721730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296395 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarza na I piętrze budynku nr 5 Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Benedyktynów 4

1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpslp.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpslp.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dpslp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont korytarza na I piętrze budynku nr 5 Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28d467d8-643d-4515-819f-47d6996daff3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049937/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont korytarza na I piętrze budynku nr 5 w Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271568

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG/230-2-6/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont korytarza na I piętrze budynku nr 5 Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.45

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, na sfinansowanie przedmiotu zamówienia, Zamawiający zabezpieczył kwotę w wysokości 335 301,90 zł. W postępowaniu złożono 3 oferty, jednakże żadna z nich nie mieściła się w budżecie Zamawiającego. Najkorzystniejsza oferta, przekracza budżet Zamawiającego przeznaczony na ten cel, a Zamawiający nie ma możliwości dołożenia większej ilości środków finansowych. W związku z powyższym zachodzi konieczność unieważnienia przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378963,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449600 PLN

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane