AD/ZP/43/26 „Wykonanie prac remontowych pokrycia dachowego budynku A21, A22 i A21a Politechniki Poznańskiej.”
Politechnika Poznańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 10:54
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca8e1278-6b62-4ae8-a58e-2a9ed13a5d4c
- Identyfikator
- 7770003699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296475 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
AD/ZP/43/26 „Wykonanie prac remontowych pokrycia dachowego budynku A21, A22 i A21a Politechniki Poznańskiej.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jacka Rychlewskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-131
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 616653560
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.slesinska@put.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca8e1278-6b62-4ae8-a58e-2a9ed13a5d4c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
AD/ZP/43/26 „Wykonanie prac remontowych pokrycia dachowego budynku A21, A22 i A21a Politechniki Poznańskiej.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca8e1278-6b62-4ae8-a58e-2a9ed13a5d4c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631082/48/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont pokrycia dachu Hali A21a
1.1.14 Remont pokrycia dachu Hali A21
1.1.15 Remont pokrycia dachu Hali A22
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AD/ZP/43/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie prac remontowych pokrycia dachowego budynku A21, A22 i A21a Politechniki Poznańskiej.”
REMONT OBEJMUJE MIN.:
Remont obejmuje:
prace ogólnobudowlane (roboty dekarskie, prace tynkarskie i elewacyjne)
Prace elektryczne (demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załącznikach oraz opisie pozycji przedmiarowych.
Zakres podstawowy obejmuje:
Remont pokrycia dachu budynków A21 i A22 wraz z robotami towarzyszącymi
Zakres opcjonalny obejmuje:
Remont pokrycia dachu budynku A21a
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432130,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 792570,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 432130,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU FACH-DACH sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831919057
7.3.4) Miejscowość: Luboń
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 432130,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |