Budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej w budynku A-44 na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296498
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 10:58
Lokalizacja
Oświęcim, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-593f6d33-3ba7-4c6f-b1db-a7b6a6307709
Identyfikator
5490005549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychTynkowanieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W OŚWIĘCIMIUBielsko-Biała, PL · lot 0
667 890 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296498 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej w budynku A-44 na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276015

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Więźniów Oświęcimia 20

1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@auschwitz.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.auschwitz.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-593f6d33-3ba7-4c6f-b1db-a7b6a6307709

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej w budynku A-44 na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-593f6d33-3ba7-4c6f-b1db-a7b6a6307709

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120844/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej w budynku A-44 na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej w budynku A-44 na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.
Szczegółowy zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia został określony w załącznikach nr 5 nr 7 i nr 8 do niniejszego SWZ.
Realizacja tego zadania ma zapewnić właściwy poziom ochrony ludzi oraz obiektu znajdującego się pod opieką Zamawiającego.
Budynek murowany, wolnostojący, kryty dachówką, posiadający instalacje wewnętrzne (elektr. SAP c.o., w.u.), pełniący funkcje administracyjną
Pochodzi z okresu funkcjonowania obozu.

Należy uwzględnić w trakcie wykonywanych robót szczególne uwarunkowania konserwatorskie-
obiekt wpisany do rejestru zabytków pod nr A-714/95. W trakcie realizacji należy również uwzględnić że w budynku prowadzona będzie bieżąca praca użytkowników (działy administracyjne Muzeum).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 667890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 836426,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASPAR sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5490005549

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 667890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane