Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Norwida w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296517
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 11:02
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79ecb73f-119a-4603-8fa7-50889d194784
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296517 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Norwida w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13142021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Norwida w Tarnowie - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79ecb73f-119a-4603-8fa7-50889d194784
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043786/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Norwida w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253075
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRI.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 898052,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejących boisk wraz z niezbędną infrastrukturą przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Norwida 22 w Tarnowie na działce nr 36/7 obręb 0285 w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Norwida w Tarnowie.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) boisko do piłki nożnej:
a) demontaż istniejącej nawierzchni trawiastej syntetycznej i granulatu (wraz
z utylizacją),
b) oczyszczenie i przygotowanie (ew. uzupełnienie i wyrównanie) istniejącej warstwy podkładowej pod warstwą amortyzującą,
c) montaż nowej nawierzchni sztucznej - trawa tkana o wysokości od 45 mm do 50 mm, z wypełnieniem: piasek kwarcowy oraz EPDM z recyclingu,
d) wykonanie linii boiska o szer. 10 cm w kolorze białym - poprzez wklejanie nawierzchni;
2) boisko sportowe wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki:
a) oczyszczenie, mycie, usunięcie istniejących zabrudzeń, mchów,
b) malowanie linii farbami poliuretanowymi w kolorze białym;
3) istniejący kontener:
a) remont kontenera zaplecza boisk wraz z wyposażeniem oraz wykończeniem wewnętrznym i zewnętrznym,
b) remont wewnętrznej instalacji elektrycznej,
c) remont wewnętrznej instalacji wod.-kan.,
d) remont instalacji grzewczej,
e) remont instalacji odprowadzającej wody deszczowe;
4) dostawa i montaż gotowego kontenera na sprzęt ogrodniczy,
5) utwardzenie terenu, chodniki i dojścia:
a) wykonanie uzupełnienia ubytków utwardzenia terenu powstałego podczas remontu kontenera zaplecza – utwardzenie z betonowej kostki brukowej w kolorze czerwonym,
b) wykonanie utwardzenia terenu pod ławki przy boisku do piłki nożnej,
c) wykonanie utwardzenia pod kontener na sprzęt ogrodniczy,
d) wykonanie utwardzenia pod stojaki rowerowe;
6) dostawa i montaż urządzeń komunalnych (min.: ławki, stojak na rowery);
7) remont istniejących urządzeń sportowych;
8) dostawa i montaż nowych urządzeń sportowych;
9) remont istniejących opraw oświetlenia zewnętrznego i słupów oświetleniowych oraz wymiana opraw oświetleniowych na LED na masztach oświetleniowych;
10) remont ogrodzenia terenu wraz z wykonaniem nowych fundamentów pod nowe słupy;
11) wykonanie piłkochwytów;
12) odtworzenie zieleni (dosiew trawy);
13) dostawa i montaż tablicy z regulaminem (wzór tablicy i treść regulaminu należy uzgodnić z Zarządcą placówki, tj. Dyrektorem Szkoły);
14) wykonanie i montaż tablicy informującej o wsparciu finansowym środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” – Edycja 2025 (wzór tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym). Link do tablicy informacyjnej
https://www.gov.pl/web/sport/wytyczne-dotyczace-obowiazkow-informacyjnych;
15) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |