Budowa drogi gminnej nr 300185W w miejscowości Rybitwy.
GMINA BABOSZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296545
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 11:08
- Lokalizacja
- Baboszewo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6361d714-1cc6-4bf7-90f7-53b0df734f54
- Identyfikator
- 5671790440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296545 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 300185W w miejscowości Rybitwy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BABOSZEWO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Baboszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 9A
1.5.2.) Miejscowość: Baboszewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-130
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236611091 w.41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminababoszewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminababoszewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminababoszewo.ezamawiajacy.pl/pn/gminababoszewo/demand/292148/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 300185W w miejscowości Rybitwy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6361d714-1cc6-4bf7-90f7-53b0df734f54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035586/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej nr 300185W w miejscowości Rybitwy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256485
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej nr 3001185W w miejscowości Rybitwy
kategorii D, jednojezdniowej, jednopasmowej przeznaczonej do ruchu w obu kierunkach. Droga o nawierzchni z betonu asfaltowego, o długości 133,50 m i szerokości jezdni 3,5 m, z poboczami gruntowymi 2 x 0,75 m, z kruszywa łamanego.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie:
1) robót przygotowawczych,
2) robót ziemnych,
3) odwodnienia,
4) podbudowy,
5) nawierzchni z betonu asfaltowego:
- warstwa wiążąca AC16W, 50/70, gr.5 cm po zagęszczeniu – 606,00 m2,
- warstwa ścieralna AC11S, 50/70, gr.4 cm po zagęszczeniu – 589,00 m2,
6) poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0-31,5 mm (grubość po zagęszczeniu 10 cm) – 206,50 m2
7) zjazdów o nawierzchni z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0-31,5 mm (grubość po zagęszczeniu 10 cm) – 33 m2,
8) oznakowania (znak drogowy) – szt.1
9) montażu barier ochronnych stalowych jednostronnych – 130 m
3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168453,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212714,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168453,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe NOWBUD Agnieszka Kleniewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 146271042
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 8b/35
7.3.4) Miejscowość: Płońsk
7.3.5) Kod pocztowy: 09-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168453,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |