Realizacja robót budowlanych polegających na budowie odcinka drogi gminnej nr 206018G o dł. 0,5 km w ramach zad. „Budowa drogi gminnej Wielkie Chełmy–Krównia na odcinku od km 0+500,00 do km 1+000,00"

Gmina Brusy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296577
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 11:17
Lokalizacja
Brusy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b533e1c5-eed7-40b4-92de-63c16a2a1f75
Identyfikator
5551921230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK CZARNOWSKIKALISZ, PL · lot 0
380 161,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296577 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych polegających na budowie odcinka drogi gminnej nr 206018G o dł. 0,5 km w ramach zad. „Budowa drogi gminnej Wielkie Chełmy–Krównia na odcinku od km 0+500,00 do km 1+000,00"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brusy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351251

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Na Zaborach 1

1.5.2.) Miejscowość: Brusy

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-632

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3969300

1.5.8.) Numer faksu: 52 3969303

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@brusy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brusy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b533e1c5-eed7-40b4-92de-63c16a2a1f75

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych polegających na budowie odcinka drogi gminnej nr 206018G o dł. 0,5 km w ramach zad. „Budowa drogi gminnej Wielkie Chełmy–Krównia na odcinku od km 0+500,00 do km 1+000,00"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b533e1c5-eed7-40b4-92de-63c16a2a1f75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037358/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 „Budowa drogi gminnej Wielkie Chełmy – Krównia na odcinku od km 0+500,00 do km 1+000,00”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr ZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 455313,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie odcinka drogi gminnej nr 206018G o dł. 0,5 km w ramach zadania „Budowa drogi gminnej Wielkie Chełmy – Krównia na odcinku od km 0+500,00 do km 1+000,00” dofinansowanego ze środków funduszu leśnego, w tym:
1) wykonanie jezdni z betonu asfaltowego o szer. 4 m wraz z mijankami,
2) wykonanie zjazdów indywidualnych
3) wykonanie obustronnego pobocza szer. 0,5 m z gruntu rodzimego.
Uwagi:
1) Kruszywo z korytowania należy przewieźć i wbudować w miejsce wskazane przez zamawiającego na odległość do 1 km.
2) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania 1 tablicy informacyjnej o wym. 140x100 cm, na stelażu stalowym w kolorze grafitowym lub czarnym wraz z ich montażem. Treść tablic i miejsce montażu do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie prowadzenia robót budowlanych.
3) W trakcie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu należy zapewnić ciągły dostęp
do sąsiednich nieruchomości. Inwestycja nie może pogorszyć warunków użytkowania sąsiednich nieruchomości.
2. Szczegółowy opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ,
oraz w Projekcie budowlanym - Załącznik Nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380161,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443822,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380161,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe, Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190596614

7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 16

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-425

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380161,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane