„Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa i montaż wyposażenia”.
Gmina Liszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296582
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-18 11:18
- Lokalizacja
- Liszki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d553c61e-6017-450a-acfb-245265922370
- Identyfikator
- 9442243129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296582 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa i montaż wyposażenia”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Liszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mały Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Liszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-060
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 2806234
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@liszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liszki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa i montaż wyposażenia”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d553c61e-6017-450a-acfb-245265922370
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
8. Zadanie realizowane w ramach projektu FERS współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+, w ramach priorytetu 2 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – zwanej dalej ustawą lub Pzp.
2. W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c1b9f326-a7af-4f8b-8359-bfa81bf4d7d0
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu dostawy pn. „Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa i montaż wyposażenia” – zadanie: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego:
1) Zakres zamówienia obejmuje dostawę:
laptopa biznesowego z oprogramowaniem 16"– 2 szt.,
urządzenia wielofunkcyjnego A4 kolor– 1 szt.,
systemu multimedialnego typu interaktywna podłoga / interaktywna ściana – 1 szt.,
systemu audio typu miniwieża – 4 szt.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 4 do SWZ.
3) Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
4) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów ponosi Wykonawca.
5) Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta obejmujących również rynek Unii Europejskiej, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
6) Przedmiot zamówienia będzie dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z tych elementów.
7) Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
8) Wszystkie elementy zestawu muszą być ze sobą kompatybilne – jeżeli dotyczy.
9) Oprogramowanie dostarczone wraz z urządzeniami musi być legalne i objęte licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zaproszeniu do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
32342000-2 - Urządzenia głośnikowe
32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31412,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31412,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31412,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEGATON Karol Wachowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491870240
7.3.3) Ulica: ul.Babińskiego 9A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-393
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31412,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |