Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie

Gmina Łoniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296593
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 11:20
Lokalizacja
Łoniów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2561fa0d-2e58-4b91-9c3c-5bd65d29f7a4
Identyfikator
8641781225
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

WACŁAW GRELATarnobrzeg, PL · lot 0
578 307,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296593 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łoniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 56

1.5.2.) Miejscowość: Łoniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-670

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: loniow@loniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: loniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2561fa0d-2e58-4b91-9c3c-5bd65d29f7a4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2561fa0d-2e58-4b91-9c3c-5bd65d29f7a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017857/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027 w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205780

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DR.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 670138,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Termomodernizacja budynku OSP w Łoniowie
ZAKRES I RODZAJ ROBÓT DLA BUDYNKU
Planowane zadanie inwestycyjne obejmuje wykonanie prac:
- docieplenie przegród - strop wewnętrzny,
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- wymianę oświetlenia na energooszczędne,
- modernizacja instalacji grzewczej,
Zakres obejmuje również dostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych:
- montaż uchwytów dla niepełnosprawnych,
- oznakowanie poziome ciągów komunikacyjnych,
- oznakowanie klatek schodowych,
- oznakowanie pomieszczeń dla niewidomych.
Prace przygotowawcze związane z organizacją placu budowy na okres prowadzenia robót
Należy bezwzględnie zabezpieczyć wszystkie elementy budynku mogące ulec uszkodzeniu w trakcie wykonywanych prac. W przypadku uszkodzenia elementów budynku lub zagospodarowania terenu.
W ramach prac przygotowawczych przewidziano wykonanie robót rozbiórkowych:
- demontaż daszków nad wejściami elewacji frontowej
- demontaż stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej oraz bram garażowych przeznaczonych do wymiany
-demontaż instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania
- demontaż opraw oświetleniowych w całym budynku.

2. Wykonawca ma obowiązek prowadzenia robót termomodernizacyjnych w sposób gwarantujący niezakłócone funkcjonowanie Urzędu Pocztowego znajdującego się w budynku. Wykonawca musi zabezpieczyć ciągi komunikacyjne do urzędu, zapewniając pełną dostępność dla klientów i pracowników przez cały okres trwania inwestycji.
3. Wykonawca robót termomodernizacyjnych jest zobowiązany do ścisłej koordynacji prac z podmiotami realizującymi dodatkowe prace w budynku zlecone innym wykonawcom tj. modernizację kotłowni oraz montaż dodatkowej bramy garażowej. Wykonawca zobowiązuje się do pełnej współpracy oraz koordynacji działań, tak aby roboty przebiegały bezkolizyjnie. Wykonawca nie może żądać dodatkowego wynagrodzenia ani wydłużenia terminu realizacji z tytułu konieczności dostosowania się do harmonogramu prac wspomnianych wykonawców

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 22

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 22

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578307,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1295000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 578307,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIWAX Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Wacław Grela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8671012098

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 578307,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane