Prace geodezyjne polegające na aktualizacji ewidencji budynków i lokali, aktualizacji użytków gruntowych oraz redakcji baz danych dla obrębu Daniszyn, Gmina Ostrów Wielkopolski

Powiat Ostrowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296609
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-18 11:24
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3e37600-07fc-4090-9cae-319a03ff6a3a
Identyfikator
6222391168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi techniczneUsługi odwzorowania cyfrowego

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH GEOKART S.C., GREGORCZYK & WOŁOWICZOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
139 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296609 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace geodezyjne polegające na aktualizacji ewidencji budynków i lokali, aktualizacji użytków gruntowych oraz redakcji baz danych dla obrębu Daniszyn, Gmina Ostrów Wielkopolski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostrowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 16

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-ostrowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-ostrowski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace geodezyjne polegające na aktualizacji ewidencji budynków i lokali, aktualizacji użytków gruntowych oraz redakcji baz danych dla obrębu Daniszyn, Gmina Ostrów Wielkopolski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3e37600-07fc-4090-9cae-319a03ff6a3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058388/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Aktualizacja ewidencji budynków i lokali, użytków gruntowych oraz redakcja baz danych dla obrębów Gminy Ostrów Wielkopolski i Miasta Raszków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273405

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5 ustawy Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający planuje udzielić niniejszego zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, ponieważ w poprzednim postępowaniu na prace geodezyjne dla obrębów z Gminy Ostrów Wielkopolski, w wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na realizację prac geodezyjnych dla obrębu Daniszyn.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPZ.272.30.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace geodezyjne polegające na aktualizacji ewidencji budynków i lokali, aktualizacji użytków gruntowych oraz redakcji baz danych dla obrębu Daniszyn, Gmina Ostrów Wielkopolski

4.5.3.) Główny kod CPV: 71356000-8 - Usługi techniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mieczysław Gregorczyk Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych GEOKART

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Wołowicz Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych GEOKART

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221014707

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi