Usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego. WARSZTATY GRUPOWE.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296626
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296626/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-18 11:27
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c0c40fd-9188-4266-a8d2-3b10c97bbec7
Identyfikator
6681725172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD GACAGdów, PL · lot 0
11 713,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296626 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego. WARSZTATY GRUPOWE.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022966

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łąkowa

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63/2892406

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr.turek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.turek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c0c40fd-9188-4266-a8d2-3b10c97bbec7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Piecza zastępcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego. WARSZTATY GRUPOWE.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c0c40fd-9188-4266-a8d2-3b10c97bbec7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296626

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00590543/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi wspierające rozwój, kompensujące opóźnienia (np. edukacyjne, społeczne) dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego w 2026r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest dofinansowane z projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie konińskim” ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027, Priorytet VI, Działanie 6.15 – Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.OP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie grupowych warsztatów dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego.
2. Grupa docelowa: do 24 wychowanków – dzieci i młodzież przebywające w pieczy zastępczej na terenie powiatu tureckiego (3 grupy do 8 osób), przy czym Zamawiający, po uzgodnieniu z Wykonawcą, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia liczby o 2 osoby w każdej grupie.
3. Wymiar usługi: 24 godziny (4 godziny dla jednej grupy x 2 warsztaty x 3 grupy):
Planowany podział na grupy:
a) I grupa – dzieci w wieku szkolnym klasy przedszkole (zerówka) – IV;
b) II grupa – dzieci w wieku szkolnym klasy V – VIII;
c) III grupa – młodzież – szkoła ponadpodstawowa.
4. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do dnia 30 czerwca 2026r. (pierwszy warsztat); od dnia 7 września 2026r. do dnia 30 listopada 2026r. (drugi warsztat); godziny realizacji warsztatów Wykonawca uzgodni z Zamawiającym uwzględniając możliwości uczestników.
5. Tematyka warsztatów:
Pierwszy warsztat pn. „Złość nie jest zła – konstruktywne i bezpieczne wyrażania złości i frustracji ” – 12 godzin (3 grupy po 4 godziny); od dnia podpisania umowy do dnia 30 czerwca 2026r.
Cel: Edukacja emocjonalna, a w szczególności pokazanie złości jako naturalnej, użytecznej emocji, a nie zachowania, którego należy się wstydzić.
Zakres:
1) zrozumienie funkcji złości,
2) nauka konstruktywnego wyrażania złości,
3) wskazanie metod radzenia sobie z napięciem,
4) rozpoznawanie sygnałów złości,
5) budowanie inteligencji emocjonalnej.
Drugi warsztat pn. „Mam prawo do swoich granic – nauka rozróżniania sytuacji bezpiecznych i niebezpiecznych, odmawiania i mówienia nie” – 12 godzin (3 grupy po 4 godziny); od dnia 7 września 2026r. do dnia 30 listopada 2026r.
Cel: Rozwój kompetencji asertywnych, zrozumienia własnych potrzeb oraz ochrony własnego „terytorium” psychologicznego i fizycznego.
Zakres:
1) zrozumienie i zdefiniowanie granic,
2) nauka asertywności,
3) ochrona własnych praw,
4) budowanie szacunku w relacjach,
5) wzmocnienie samoświadomości.
6. Usługę może realizować TRENER posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz kwalifikacje do wykonywania zamówienia, potwierdzone stosownymi dokumentami – spełniający łącznie poniższe wymagania:
1) ukończone wyższe studia magisterskie na jednym z kierunków: psychologia, pedagogika, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie;
2) doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży o tematyce podobnej w przedmiocie warsztatów wskazanych w niniejszej SWZ, potwierdzone stosownymi dokumentami; Zamawiający wymaga aby dana osoba wykazała w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert minimum 100 godzin przeprowadzonych warsztatów grupowych dla dzieci i młodzieży oraz zrealizowaną 1 usługę warsztatową dla dzieci i młodzieży o tematyce podobnej do wskazanej w SWZ zrealizowanej na rzecz podmiotu / instytucji działających w obszarze pomocy dzieciom, młodzieży (m.in. pcpr, ops, stowarzyszenia).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11713,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11713,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11713,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POWER MOTIVE RYSZARD GACA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356781591

7.3.3) Ulica: 1365

7.3.4) Miejscowość: Gdów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-420

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11713,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi