Przebudowa ulicy Rodzinnej w Kozienicach
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296637
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 11:30
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2a181bd-2ef8-4e5a-b012-1f37048c201e
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296637 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Rodzinnej w Kozienicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 6117100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Rodzinnej w Kozienicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2a181bd-2ef8-4e5a-b012-1f37048c201e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027614/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ulicy Rodzinnej w m. Kozienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.10.RD.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje przebudowę drogi o łącznej długości 323,91 mb na odcinku od ul. 11-go Listopada w kierunku ul. Ciekawej. Droga stanowi dojazd do zabudowy jednorodzinnej oraz zakładu wodociągów przy ul. Rodzinnej.
Parametry projektowanej drogi:
1) Klasa drogi L
2) Prędkość projektowana 30 km/h
3) Kategoria ruchu KR-3
4) Szerokość jezdni 6,0 m
5) Nośność nawierzchni 115 kN/oś
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze
b) Częściowa rozbiórka zjazdów i chodników
c) rozbiórka krawężników oraz nawierzchni jezdni z bloczków i betonu asfaltowego wraz
z podbudowami,
d) wywóz i utylizacja materiałów pochodzących z rozbiórki w zakresie Wykonawcy;
2) Roboty budowlane:
a) Wymiana wpustów ulicznych – ściekowych wraz z przykanalikami
b) Ustawienie krawężników i obrzeży na podsypce cementowo – piaskowej,
c) Wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
d) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
e) Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego,
f) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych,
g) Odtworzenie chodników z kostki brukowej/ z rozbiórki/
h) Wykonanie odcinka nowego chodnika
i) Odtworzenie zjazdów z kostki brukowej /z rozbiórki/ wraz z regulacja wysokościową
j) Wykonanie zjazdów z kostki brukowej
k) Regulacja wysokościowa studni kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej wraz z wymianą płyt, włazów i montażem pierścieni odciążających,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45247110-4 - Budowa kanałów
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 892365,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1471756,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 892365,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Montażowych Budomont s.c. Tadeusz i Bartłomiej Głowiccy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121870000
7.3.3) Ulica: Wojska Plskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Kozienice
7.3.5) Kod pocztowy: 26-900
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 892365,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |