Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Hermanowej Czerwonki
Gmina Tyczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296747
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 11:48
- Lokalizacja
- Tyczyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29bd1583-3700-4512-a741-ec7ecebd9de3
- Identyfikator
- 8133304080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296747 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Hermanowej Czerwonki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Tyczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-020
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172219310
1.5.8.) Numer faksu: 172219217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29bd1583-3700-4512-a741-ec7ecebd9de31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Hermanowej Czerwonki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29bd1583-3700-4512-a741-ec7ecebd9de3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071354/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Hermanowej Czerwonki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191435
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej termomodernizacji budynku wielorodzinnego mieszkalnego w Hermanowej. Zakres prac obejmuje:
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie stropu pod nieogrzewanym poddaszem,
- wymianę całej stolarki okiennej drewnianej oraz z PVC,
- wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej,
- wymianę drzwi wewnętrznych między przestrzenią ogrzewaną, a nieogrzewaną (wiatrołap i klatka schodowa),
- wymianę pokrycia dachowego,
- modernizację instalacji ogrzewania. Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania będzie polegać na wymianie istniejącego kotła gazowego na kocioł gazowy kondensacyjny, wymianie orurowania, demontaż istniejących grzejników i montaż grzejników płytowych z zaworami termostatycznymi.
Uwaga:
1. Obiekt objęty zamówieniem w okresie realizacji robót będzie użytkowany przez mieszkańców. Wykonawca zobowiązany jest do organizacji i prowadzenia prac w sposób zapewniający ciągłość użytkowania obiektu, ograniczenie uciążliwości (hałas, zapylenie, utrudnienia komunikacyjne) oraz do systematycznego informowania użytkowników o planowanych i prowadzonych robotach, w szczególności o terminach i zakresie prac mogących powodować utrudnienia.
2. Po zakończeniu robót Wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania terenu oraz doprowadzenia wszystkich elementów objętych pracami do stanu użytkowego i estetycznego, w tym w szczególności odtworzenia wykończeń (np. szpalety przy oknach, drzwiach).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ-audyt energetyczny, ekspertyza techniczna, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny instalacji sanitarnych, przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376092,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 579534,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376092,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMTC POLAND Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793253057
7.3.3) Ulica: ul. Młodzieży 9D
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-829
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376092,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |